15. 11. 2019 23:28 | ČIERNY BALOG/TASR

V Čiernom Balogu auto narazilo do mostu, nehoda si vyžiadala jednu obeť

Pri neštastí sa zranila aj ďalšia osoba.

Auto narazilo do mosta pri Čiernom Balogu
Auto narazilo do mosta pri Čiernom Balogu Foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj/Facebook

Pri tragickej dopravnej nehode osobného motorového vozidla medzi obcami Čierny Balog a Sihla, ku ktorej došlo v piatok (15. 11.) vo večerných hodinách, zahynul 30-ročný spolujazdec z Brezna. Vodič vo veku 33 rokov utrpel zranenia, ktoré si vynútili jeho okamžitý prevoz do nemocnice a operačný zákrok. Informovala o tom v sobotu banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

"Vodič idúci v smere z Čierneho Balogu na Sihlu z doposiaľ nezistených príčin prešiel v ľavotočivej zákrute mimo vozovku, kde čelne narazil do betónového zábradlia mosta ponad Vydrovský potok. Bol nariadený odber biologického materiálu za účelom zistenia prítomnosti alkoholu a návykových látok v jeho organizme," uvádzajú policajti.

Ako TASR ešte v piatok večer informoval Ivan Švantner z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, na mieste zasahovalo deväť hasičov s tromi kusmi techniky. V spolupráci s posádkami Záchrannej zdravotnej služby poskytovali predlekársku prvú pomoc ako aj kardiopulmonálnu resuscitáciu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce