Live
Sledujte NAŽIVO: Strana SPOLU informuje o podozreniach v podnikaní Borisa Kollára
Sledujte tu
22. 11. 2019 06:24 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Polícia hľadá nezvestného Michala (20), naposledy ho videli pri Dunaji

V nedeľu odišiel z domu z Prešova do hlavného mesta. Odvtedy rodina o ňom nič nevie.

Michal Stach
Michal Stach Foto: Facebook/Kristína Hlinová

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 20-ročnom Michalovi Stachovi z Prešova. Z domu odišiel 17.11.2019 o 11.30 h do Bratislavy, kde študuje. Doterajším preverovaním bratislavských policajtov bolo zistené, že v Bratislave bol v stredu (20.11.) naposledy behať popri brehu Dunaja, od kedy o sebe nepodal žiadnu správu a miesto jeho súčasného pohybu, či pobytu nie je známe, informuje polícia na svojom facebookovom profile.

Michal Stach
Michal Stach Foto: Polícia Slovenskej republiky
 

Chlapca hľadajú aj kamaráti. Kristína píše, že sa 20.11 ráno o 7.00h stratil na Rybnom námestí. "Odvtedy je na telefóne nedostupný, nemá pri sebe ani peňaženku a tak asi ani doklady. Odvtedy nebol ani u seba na internátnej izbe, ani v škole a ani na dohodnutom stretnutí," dodáva Kristína.

Michal Stach.
Michal Stach. Foto: Facebook/Kristína Hlinová
 

Michal je podľa kamarátky v Bratislave relatívne nový, nepozná ju dobre, ale okolie Svoradova, kde býva, pozná. Ak by sa stratil, opýtal by sa na cestu. Podľa Kristíny ,a naposledy oblečenú tmavomodrú/čiernu bundu, tmavé tepláky a tenisky. Ráno ešte za tmy boli spolu behať.

 

Plagát hľadaného.
Plagát hľadaného. Foto: TV Markíza
 

Michal je 180 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke vlasy svetlo-hnedej farby ostrihané na dĺžku cca 2 cm.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestného muža na fotografii, oznámte na bezplatné číslo polície 158 prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo kontaktujte oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.

Reportáž spracoval René Medzihradský.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce