04. 12. 2019 14:25 , článok bol aktualizovaný 04. 12. 2019 16:00 | BRATISLAVA/rd

VIDEO: Oprava defektu ho vyšla poriadne draho. Zlodej mu ukradol z auta vyše 500-tisíc eur

Polícia už začala trestné stíhanie pre zločin krádeže a zároveň prosí verejnosť o akékoľvek informácie k tomuto prípadu.

Muž odchádza s taškou preč.
Muž odchádza s taškou preč. Foto: Reprofoto: Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavská polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý z odstaveného auta ukradol tašku s finančnou hotovosťou 537.000 eur.

Ku krádeži došlo v utorok (3. 12.) popoludní na Studenej ulici pri nákupnom centre na Zlatých pieskoch, keď vodič osobného auta vymieňal defekt. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Doposiaľ neznámy muž je štíhlej postavy a vysoký približne 180 centimetrov. Oblečený bol v čiernom.

Polícia sa v tejto súvislosti obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri jeho stotožnení, video zverejnila na sociálnej sieti. Svedkovia môžu políciu kontaktovať osobne, telefonicky na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

 

Zdroj: Facebook/Polícia SR- Bratislavský kraj

"Osobitne vyzývame vodičov motorových vozidiel, ktorí v čase okolo 11.00 až 12.30 h prechádzali po Studenej ulici a majú vo vozidlách nainštalované kamery, ktoré by mohli zaznamenať dianie na ulici, aby kontaktovali políciu," poznamenáva Mihalíková s tým, že vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločin krádeže.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce