29. 12. 2019 16:27 , článok bol aktualizovaný 29. 12. 2019 19:05 | BARDEJOV/ TV Markíza

Pri Bardejove našli zhorené telo Imricha. Jeho smrť je opradená záhadou

Prípad majú v rukách policajti.

Pri Bardejove našli zhorené telo muža. Jeho smrť je opradená záhadou
Pri Bardejove našli zhorené telo muža. Jeho smrť je opradená záhadou

Zhorené auto a pri ňom mŕtvy muž. Tragédia otriasla obcou pri Bardejove. Táto mimoriadne hrozivá správa sa dnes dedinou Zlaté pri Bardejove niesla od rána. Päťdesiatsedemročného Imricha pritom mali hľadať už od včera, keď sa vraj vybral na cintorín.

Tragický pohľad sa miestnym naskytol až dnes ráno. Hasičov pôvodne volali k požiaru auta. Asi kilometer po poľnej ceste za obcou však už našli len zhorené auto a pri ňom nehybné mužské telo.

„Po príchode bolo už auto zhorené. Nebolo už potrebné ani hasiť, bolo to dohorené. Osoba mimo vozidla bola bez známok života," uviedol veliteľ zásahu Marián Jackanin.

Miestni len špekulovali, čo sa vlastne mohlo stať. Touto poľnou cestou sa ide do inej dediny, kde má mŕtvy muž rodinu. Či tam skutočne smeroval, nevedno.

Päťdesiatsedemročný Imrich bol pracovníkom Obecného úradu. Na budove preto vyvesili čiernu zástavu. Bol vraj dobrý pracovník a vždy pomohol keď bolo treba. Aj takto hovoria ľudia o starostkinej pravej ruke.

„Stratili sme človeka, ktorý veľa, veľmi veľa robil pre obec. Bol to všestranný človek. Šikovný, do čoho sa pustil, všetko urobil najlepšie, ako vedel. Je nám to veľmi ľúto," povedala starostka Zlatého Adriana Popjaková. 

Tragická smrť muža je plná záhad. Na miesto preto povolali aj súdneho znalca a ďalších expertov.

Viac svetla do tragického prípadu preto vnesie až vyšetrovanie a posudky expertov.

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce