03. 01. 2020 15:37 , článok bol aktualizovaný 03. 01. 2020 17:41 | TRNAVA/TV Markíza

Zuzanu (†40), matku troch detí, našli mŕtvu za obcou, kde bývala

Polícia nateraz cudzie zavinenie vylúčila, tragédiu mohlo spôsobiť podchladenie.

Zuzana Kosnáčová zo Špačiniec.
Zuzana Kosnáčová zo Špačiniec. Foto: Polícia SR

Pátranie po matke troch maloletých deti sa skončil tragicky. Zuzanu Kosnáčovú (†40) zo Špačiniec pri Trnave, ktorá bola nezvestná tri dni našli v piatok (3. 1.) popoludní mŕtvu. Žena odišla bez slova a odvtedy rodina nemala o nej žiadne informácie.

Zuzanu hľadal pátrací tím vo štvrtok i piatok. Prešli asi štyri kilometre. Asi 30 profesionálov i dobrovoľníkov prehľadáva okolie. Pre nepriaznivé počasie nemohli nasadiť vrtuľník, ale nad oblasťou krúži dron s kamerou.

Nezvestnú hľadala aj polícia. Hliadky prehľadávali reštaurácie, herne aj bary. Chodili s fotografiou nezvestnej Zuzany a pýtali sa, či ju v posledných hodinách nevideli.

Zuzana si prvého januára zbalila všetky veci do igelitových vriec a s autom ich odviezla na neznáme miesto. Zachytila ju kamera na dome. Po chvíli sa vrátila. Vozidlo zaparkovala pred domom, vzala si kabelku a odišla preč.

Manžel so sedemročnými dvojičkami a 14-ročnou dcérou boli na návšteve u príbuzných. Keď sa vrátili, mamu doma už nenašli. Mobil nedvíhala. Zuzanin manžel ešte dnes ráno dúfal, že jeho manželka sa vráti.

Matku troch detí našli popoludní bez známok života neďaleko dediny, kde bývala. Polícia nateraz cudzie zavinenie vylúčila. Podľa našich informácii tragédiu mohlo spôsobiť podchladenie.

Krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová informovala, že presnú príčinu smrti určí až súdna pitva.

Približne pred rokom sa stratila 39-ročná matka troch detí z Rusoviec. Stále je nezvestná.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce