10. 01. 2020 06:50 , článok bol aktualizovaný 10. 01. 2020 10:37 | BRATISLAVA/TASR

Štrajk autodopravcov: Dnes poriadne pritvrdili, tieto úseky úplne zablokovali

Štrajk by mal pokračovať aj cez víkend

Archívna snímka.
Archívna snímka. Foto: Facebook/Polícia Bratislavský kraj

Autodopravcovia sa nevzdávajú a sú odhodlaní pokračovať v štrajku. Blokovať cesty budú aj v piatok a dokonca tak plánujú urobiť aj cez víkend.

Ako informuje polícia, v piatok približne okolo 10.00 h dôjde na Rožňavskej ulici k úplnému zablokovaniu cestnej komunikácie v smere do mesta. Tento úsek bude prejazdný len pre MHD a záchranné zložky.

Úsek Rožnavská ulica smer z mesta bude prejazdný pre individuálnu dopravu len v jednom jazdnom pruhu.

Od 8.00 h do 20.00 h budú blokované prejazdy v mestách a hraničné priechody: Trstená, Košice, Šahy, Medveďov, Komárno, Ružomberok, Žilina, Považská Bystrica, Slovenské Ďarmoty.

Od 8.00 h blokujú aj cestu v košickej Šaci v smere na Rožňavu. Blokáda by mala trvať 12 hodín s tým, že prejazd bude umožnený jedine záchranným zložkám. Zároveň sa týka aj úseku medzi košickými Šebastovcami a kruhového objazdu Haniska.

V Ružomberku, pri celulózke na Tatranskej zablokovali cestu v oboch smeroch, v Žiline zas Košickú ulicu ( v obidvoch smeroch) za križovatkou s ulicou sv. Cyrila a Metoda.

TU si môžete pozrieť všetky miesta, kde autodopravcovia zablokovali cesty.

Polícia zároveň upozorňujeme vodičov, že verejné zhromaždenie a s ním spojená blokácia niektorých úsekov bude podľa predbežného vyjadrenia organizátora prebiehať aj počas víkendu, informuje polícia na facebooku.

Mapa odmedzení.
Mapa odmedzení. Foto: TVNOVINY.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce