23. 01. 2020 14:12 | BRATISLAVA/TASR, tvnoviny.sk

Pátranie po nezvestnom Michalovi, ktorý sa záhadne stratil v Bratislave, sa skončilo

Pátrali po ňom od novembra.

Plagát hľadaného.
Plagát hľadaného. Foto: TV Markíza

Polícia odvolala pátranie po nezvestnom Michalovi Stachovi z Prešova. Našli ho mŕtveho v Bratislave na brehu Dunaja 29. 12. 2019. Informuje o tom bratislavská polícia na sociálnej sieti. Stach bol nezvestný od 21. 11. 2019.

Po nezvestnom mužovi pátrala polícia v povodí Dunaja, pretože kamera v stredu (20. 11.) zaznamenala skok neznámej osoby z Mosta SNP. Preto predpokladala, že touto osobou mal byť s najväčšou pravdepodobnosťou práve Stach.

Chlapca hľadali aj kamaráti. Kristína vtedy napísala, že sa 20.11 ráno o 7.00 h stratil na Rybnom námestí. "Odvtedy je na telefóne nedostupný, nemá pri sebe ani peňaženku a tak asi ani doklady. Odvtedy nebol ani u seba na internátnej izbe, ani v škole a ani na dohodnutom stretnutí," dodáva Kristína.

Michal bol podľa kamarátky v Bratislave relatívne nový, nepozná ju dobre, ale okolie Svoradova, kde býva, pozná. Ak by sa stratil, opýtal by sa na cestu. Podľa Kristíny mal naposledy oblečenú tmavomodrú/čiernu bundu, tmavé tepláky a tenisky. Ráno ešte za tmy boli spolu behať.

Pozrite si reportáž, ktorú sme odvysielali v Televíznych novinách

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce