19. 02. 2020 13:06 , článok bol aktualizovaný 19. 02. 2020 15:47 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Na internete sa objavilo ďalšie video, ktoré má kompromitovať Kisku, exprezident zareagoval

Už je jasné, kto filmoval.

Andrej Kiska na anonymnom videu.
Andrej Kiska na anonymnom videu. Foto: Youtube/Alien23 Alien23

Na internete sa objavilo ďalšie video, ktoré má kompromitovať Andreja Kisku. Ide o rozhovor medzi ním a popradským podnikateľom Michalom Šuligom.

Video je z neznámej kaviarne, kde sa Kiska so Šuligom rozprávajú o pozemkoch a politike. Šuliga sa Kisku pýta na kontroverznú kúpu pozemkov vo Veľkom Slavkove.

"Či sú kradnuté alebo neukradnuté, keď osvedčené, tak ukradnuté. Koľkí majú v Tatrách také pozemky, oveľa väčšie. Keby si nebol prezident, každý na to s*re, tak si vezmi, je tak?"

"Ja akurát chcem, že potom jak Julovi tých 2000 posunieš? Zavoláš? Niekto donesie?" pýta sa Šuliga na videu. "Nejak domyslite, však to je malá suma, to vymyslíme," odpovedá mu Kiska.

Zábery vyzerajú tak, že video točil Šuliga skrytou kamerou.

Kiska na video povedal, že ide o prácu strany Smer, konkrétne jedného poslanca Národnej rady. Jeho meno chce Kiska povedať najprv polícii.

"Fico ma neznáša, nenávidí ma a spraví všetko preto, aby ma pošpinil. Smer sa bojí a pomsta bude pokračovať," povedal Kiska.

Ide už o druhé video, ktoré má usvedčiť Kisku z klamstva. Na prvom videu sa rozpráva Šuliga s miestnym bossom Michalom Reichelom o tom, že Kiska vedel, že pozemky, ktoré kúpil boli získané podvodom.

Po zverejnení prvého videa, Kiska povedal, že určite príde ďalšie video so snahou ho skompromitovať. Domnieva sa, že kampaň bude týmto štýlom ešte pokračovať.

Kiska tieto tvrdenia odmieta. Vyhlásil, že celé video je podvrh a stoja za ním špičky Smeru.

K novému videu sa plánuje vyjadriť na tlačovej konferencii. Viac sa dozviete v Televíznych novinách.

Video zavesil na sociálnu sieť Youtube anonym.


Zdroj: Youtube/Alien23 Alien 23

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce