18. 05. 2020 14:45 | ŠELPICE/tvnoviny.sk

VIDEO: Opitý šofér zrámoval skoro celý autobazár

Majitelovi svojou jazdou spôsobil škodu v hodnote približne 20 tisíc Eur.

Opitý šofér1.
Opitý šofér1. Foto: Polícia SR - Trnavský kraj

Vodič Škody Fabia jazdil v smere od obce Boleráz na Trnavu, pričom v obci Šelpice prešiel do protismeru a na ľavej strane prerazil plot autobazáru, informuje Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti.

Policajti vodičovi nariadili dychovú škúšku, s ktorou mu namerali až 2,23 promile. Svojou jazdou poškodil okrem oplotenia niekoľko zaparkovaných áut, osvetlenie, kabeláž či závlahový systém.

Opitý šofér 2.
Opitý šofér 2. Foto: Polícia SR - Trnavský kraj
 

Majitelovi svojou jazdou spôsobil škodu v hodnote približne 20 tisíc Eur.

Dvadsaťšesťročný Trnavčan nemal pri sebe osobné doklady, po lekárskom ošetrení ho policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

DIVOKÁ JAZDA A ALKOHOL

VIDEO Z DIVOKEJ JAZDY: OPITÝ ŠOFÉR ZRÁMOVAL SKORO CELÝ AUTOBAZÁR Vodič Škody Fabia jazdil v smere od obce Boleráz na Trnavu, pričom v obci Šelpice prešiel do protismeru a na ľavej strane prerazil plot autobazáru. Polícia SR - Trnavský kraj Svojou jazdou poškodil aj niekoľko zaparkovaných áut, osvetlenie, kabeláž, závlahový systém, čím spôsobil majiteľovi škodu približne 20 tisíc Eur. Šofér pri sebe nemal doklady a dychovou skúškou mu policajti namerali 2,23 promile. Po ošetrení zdravotníckou službou vodiča policajti obvinil 26-ročného Trnavčana z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Pondelok 18. mája 2020

„ V uplynulom týždni polícia v Trnavskom kraji odhalila 10 vodičov motorových vozidiel jazdiacich pod vplyvom alkoholu a 13 cyklistov. Z toho 6 vodičov motorových vozidiel „nafúkalo" nad 1 promile a dopustilo sa tak prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," doplnila hovorkyňa KR PZ Martina Kredatusová. 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce