27. 05. 2020 10:14 | BRATISLAVA/TV Markíza

Prvé slová Zuzany Čaputovej o novinkách v osobnom živote: Som šťastná

Regovala tak na jej nový vzťah.

Prezidentka Zuzana Čaputová v mimoriandnej relácii TV Markíza.
Prezidentka Zuzana Čaputová v mimoriandnej relácii TV Markíza. Foto: TV Markíza

Vyzerá to tak, že Zuzana Čaputová, po takmer roku od rozchodu s bývalým partnerom, hudobníkom Petrom Nekonečným, je v súkromnom živote opäť šťastná a nie je sama.

Moderátorka Zlatica Puškárova, ktorá ju spovedala v diskusnej relácii TV Markíza o koronavíruse, neobišla ani tému prezidentkinho súkromia. Keď jej kládla otázku priznala sa, že bola rozpakoch. "Už niekoľko dní je verejné známe, že sa vám darí aj v súkromnom živote a to je dobrá správa," povedala. Prezidentka s úsmevom na tvári to priznala a konštatovala, že "je šťastná a je za to vďačná".

Jej novým partnerom je bývalý ekologický aktivista Juraj Rizman, ktorý ich vzťah cez víkend priznal. S dnešnou hlavou štátu stretával roky, nakoľko mali niekoľko spoločných pracovných aktivít. Pomáhal jej v boji proti pezinskej skládke a neskôr spolupracovali aj v občianskom združení Via iuris, spoločne bojovali za zrušenie Mečiarových amnestií.

Juraj Rizman a Zuzana Čaputová po odovzdaní 76 831 podpisov za zrušenie Mečiarových amnestií. (marec 2017)
Juraj Rizman a Zuzana Čaputová po odovzdaní 76 831 podpisov za zrušenie Mečiarových amnestií. (marec 2017) Foto: TASR
 

Po víťazstve vo Čaputovej po prezidentských voľbách pracoval ako jej poradca pre životné prostredie, no po necelom roku odišiel a od konca marca je poradca podpredsedu parlamentu Juraja Šeligu.

Na videu sa dozviete aj to, kedy v živote sa prezidentka najviac naučila a čo hovorí na pozitívny medzinárodný ohlas štýlových rúšok.

 

Celú Mimoriadnu reláciu s hosťami prezidentkou Zuzana Čaputovou a šéfom diplomacie Ivanom Korčokom si môžete pozrieť v našom bezplatnom archíve TU.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce