11. 06. 2020 10:04 , článok bol aktualizovaný 11. 06. 2020 17:30 | MURÁŇ/tvnoviny.sk, TV Markíza

V Muráni našli dopichanú 90-ročnú ženu. Keby jej nedoniesli obed, možno by si to nikto nevšimol

Prípad vyšetrujú banskobystrickí krajskí kriminalisti.

Dom, v ktorom zavraždili 90-ročnú ženu.
Dom, v ktorom zavraždili 90-ročnú ženu. Foto: TV Markíza

Obcou Muráň, okres Revúca, otriasla mimoriadne tragická udalosť. Dôvodom je smrť 90-ročnej dôchodkyne. Polícia na sociálnej sieti informuje, že žena prišla o život násilným spôsobom.

Podľa našich informácií starenku, vraj veľmi čipernú a vitálnu ženu, našli dopichanú v oblasti krku, mala až šesť rezných rán.

Pracovníčky tamojšieho obecného úradu jej boli v stredu (10. 6.), tak ako každý deň zaniesť obed. Bolo im podozrivé sa im zdalo, že ten z predchádzajúceho dňa ostal zavesený na vchodových dverách a nedotknutý. Následne kontaktovali príbuzných a zalarmovali aj políciu. Následne prišli muži zákona do domu, kde ju našli dopichanú a zakrvavenú na posteli.

Na miesto prišli vyšetrovatelia z banskobystrického policajného riaditeľstva, ktorí zaistili stopy. Polícia viac informácií k prípadu, nakoľko ide o brutálny čin, viac informácií poskytne neskôr.

Podľa našich informácií pracujú aj s verziou, že dôvodom vraždy mohli byť aj peniaze. Miestni obyvatelia, žijúci v inak pokojnej obci, sú z tohto prípadu otrasení.

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce