29. 06. 2020 19:00 | TRNAVA/TV Markíza

VIDEO: Vodiči zažili pri Trnave chvíle hrôzy. Rútilo sa na nich auto v protismere

Nechýbalo veľa a mohlo to mať katastrofálne následky.

Nebezpečný manéver na ceste
Nebezpečný manéver na ceste Foto: TV Markíza

Pokojná doprava sa zrazu zmenila na boj o život. Vodiči pri Trnave prežívali za volantom chvíle hrôzy. Stretli extrémne nebezpečného šoféra, ktorý sa na nich bezhlavo rútil v protismere. Všetci môžu hovoriť o obrovskom šťastí.

Hrozivé zábery, ktoré naháňajú strach. Arogantný šofér vychádzal z nepriehľadnej zákruty. Obiehal vozidlo a nestihol sa zaradiť, a tak si to namieril rovno do protismeru. Nechýbalo veľa a mohlo to mať katastrofálne následky.

Šofér hazardoval nielen so svojím životom tesne pred obcou Zeleneč. Nebezpečný manéver trval iba pár sekúnd, no vodiči mali smrť v očiach.

 

Martin je autorom videa. V aute bol s manželkou a päťmesačnou dcérou, chystali sa na výlet. Keď videl, čo sa deje, strhol volant na krajnicu.

Vydesený mladý muž vozidlo zaparkoval a ihneď išiel skontrolovať dcéru a manželku, či sú v poriadku. Boli na zadnom sedadle. Nikomu sa nič nestalo.

Ak tento nebezpečný manéver vyhodnotí polícia ako priestupok, vodičovi hrozí pokuta do 300 eur a zákaz sadnúť si za volant na dva roky. Nezodpovedný šofér z miesta ušiel.

Jeden z vodičov, ktorý sa mu na ceste v poslednej sekunde vyhol, ho začal naháňať, no neúspešne.

Totožnosť vodiča, ktorý ohrozoval dopravu na ceste, zisťuje polícia po operatívnej línii.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce