05. 07. 2020 21:47 , článok bol aktualizovaný 06. 07. 2020 13:34 | BANKA/tvnoviny.sk, ml

Tragédia pri Piešťanoch: Dievča vbehlo pod auto, zrážku neprežilo

Nešťastie sa stalo mimo priechodu pre chodcov.

Tragická nehoda v Banke.
Tragická nehoda v Banke. Foto: Facebook/ Polícia SR - Trnavský kraj

V nedeľu (5.7.) večer sa v obci Banka pri Piešťanoch stalo veľké nešťastie. Mladá dievčina vbehla pod auto mimo priechodu pre chodcov. Stret s autom, žiaľ, neprežila.

Na mieste boli záchranné zložky vrátane policajtov, ktorí zisťovali presné okolnosti nehody. Policajti vyšetrujú túto tragickú nehodu, ktorá sa stala o 19.00 h mimo priechod pre chodcov.

"Podľa svedkov mala dievčina najskôr naraziť do bočných dverí auta Opel Astra, ktoré išlo od Piešťan na Ratnovce. Po náraze spadla na zem a vzápätí došlo k stretu s ďalším autom VW Golf, pod ktorým uviazla. Vážnym zraneniam na mieste nehody podľahla," priblížila v pondelok Mária Linkešová, hovorkyňa krajskej polície v Trnave.

Polícia preveruje všetky okolnosti, za ktorých sa dievčina dostala na cestu. Podľa prvotných príznakov nie je vylúčené, že mohla byť aj pod vplyvom alkoholu.

Polícia preverila alkohol aj u zúčastnených vodičov, dychové skúšky boli v oboch prípadoch negatívne. Na miesto udalosti polícia privolala aj znalca z odboru cestná doprava, ktorý poskytne polícii presnejšie informácie k priebehu nehody.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce