30. 08. 2020 19:30 | ŠTÚROVO/TV Markíza

Žena robí susedom z bytovky zo života peklo. Pozrite si, ako vystrája vo dne i v noci

Svojou nenávisťou k ostatnym obyvateľom sa netají ani na sociálnej sieti.

Terorizuje susedov.
Terorizuje susedov. Foto: TV Markíza

Prežívajú peklo na zemi. Postarala sa o to suseda. Obyvateľom činžiaku v Štúrove znepríjemňuje život štyridsiatnička, ktorá ich terorizuje vo dne aj v noci. Pokoj nemajú už takmer dva roky.

Tvrdia, že cez deň aj v noci neustále búcha po radiátoroch či zárubniach, kričí, búcha alebo vydáva ďalšie nepríjemné zvuky, pri ktorých sa nedá existovať.

Žena sa svojou nenávisťou k susedom netají ani na sociálnej sieti. Jej statusy sú prakticky deň čo deň plné nadávok, obvinení a vyhrážok. Hovorí, že ju susedia týrajú elektrošokmi a že je Japnoci namontovali do hlavy čip.

„Malý mi nevie spávať vôbec. Trhá sa zo spánku aj cez deň, trhá sa zo spánku už aj keď je ticho, takže katastrofa," povedala jedna zo susediek.

Nešťastní obyvatelia činžiaku sa pravidelne sťažujú aj na mestskom úrade. Radnica však, žiaľ, nemá kompetencie tento problém vyriešiť. Stretli sa tam aj s primátorom a hľadali spoločné riešenie.

Žena žije v byte s matkou a synom. S nami sa baviť nechcela. Údajne aj jej mama už bola na ňu podať oznámenie na polícii.

„Polícia v tejto súvislosti eviduje viaceré oznámenia a vo veci koná. S ohľadom na prebiehajúce úkony však nemôžeme poskytnúť verejnosti viac informácií," informovala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

„Policajti prídu a nevedia s tým bohužiaľ nič robiť, sú tu dve-tri hodiny, nepustí ich do bytu)," opísala obyvateľka bytovky.

Susedia nám ukázali aj videá, ktoré si počas jej vyčíňania nahrali. Uvidíte ich v reportáži Karola Mindáka:

 

Celé Televízne noviny nájdete na markizaplus.sk.     

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce