11. 09. 2020 20:00 | BRATISLAVA/TASR

Na odpočívadle Sekule rozrezali migranti plátno kamióna a utiekli preč

Po cudzincoch pátra polícia.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: TASR

Traja nelegálni migranti mali na diaľničnom odpočívadle Sekule v smere do Českej republiky rozrezať plátno návesu rumunského kamióna a rozutekať sa do blízkeho okolia. Informoval o tom Policajný zbor SR na sociálnej sieti.

"Policajti v týchto chvíľach prehľadávajú okolie a po cudzincoch pátrajú," spresnili policajti s tým, že vecou sa už zaoberá Úrad hraničnej a cudzineckej polície.

V okolí diaľnice D2 pátrala polícia po migrantoch aj v priebehu augusta. V teréne medzi Stupavou a Lozornom zadržala vyše 30 cudzincov, ktorí nelegálne prekročili hranice, zväčša išlo o Sýrčanov.

Aktuálne zábery z D2

AKTUÁLNE ZÁBERY: NELEGÁLNI MIGRANTI NA DIAĽNICI D2 Podľa prvotných informácií mali traja cudzí štátni príslušníci rozrezať plátno z návesu rumunského kamióna a rozutekať sa do blízkeho okolia. Incident sa odohral na diaľnici D2, na odpočívadle Sekule v smere do Českej republiky. Policajti v týchto chvíľach prehľadávaju okolie a po cudzincoch pátrajú. Vec si už prevzal Úrad hraničnej a cudzineckej polície. Viac informácií prinesieme neskôr.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Piatok 11. septembra 2020


VIAC Z Domáce