12. 09. 2020 09:48 , článok bol aktualizovaný 12. 09. 2020 19:02 | PIEŠŤANY/jh

Prekliaty dom v Sokolovciach. Už druhá smrť zrejme kvôli drogám

Obeťou krvavej drámy sa stal 38- ročný Marián. Do domu prišiel neskoro v noci a bol vyzbrojený.

Miesto činu
Miesto činu Foto: TV Markíza

Pri Piešťanoch vyšetrujú kriminalisti brutálny incident. Stal sa v rodinnom dome v Sokolovciach. Kuchynským nožom tam kamarát zabil kamaráta. Je to už o druhá smrť v tom istom dome.

Obeťou krvavej drámy sa stal 38- ročný Marián. Do domu prišiel neskoro v noci a bol vyzbrojený.

Muž údajne preskočil plot. So sebou mal pravdepodobne bejzbalovú palicu. Útočil v dielni. Bolo asi pol jednej v noci. 70- ročná pani Oľga v tom čase tvrdo spala.

To, že sa v jej dome zabíjalo a podozrivým by mal byť jej synovec Bohuš, ktorý býval u nej v zadnej časti prístavby sa dozvedela až od policajtov nad ránom

Podľa našich informácii Marián vošiel do dielne a údajne zaútočil na Bohuša. Ten vzal kuchynský nôž a šesťkrát ho ním bodol do hrude. Dôchodkyňa Oľga nás previedla od brány až k dielni. Od incidentu tam ešte nebola.

Krvavému incidentu vraj predchádzala ostrá výmena názorov pre drogy. Bohuš vraj dlhodobo varil pervitín. Chodili si ho sem kupovať narkomani zo širokého okolia.

V tomto dome , už kriminalisti jednu smrť vyšetrovali. V prístavbe rodinného domu pred štyrmi rokmi varila partia narkomanov pervitín, keď im vybuchla propán butánová fľaša. Obrovská rana vtedy zrovnala prístavbu so zemou.

Vtedy 29- ročného muža explózia roztrhala na niekoľko častí. Čo sa týka nočnej tragédie v dome, polícia sa zatiaľ vyjadruje opatrne.

Pozrite si reportáž

 


VIAC Z Domáce