21. 09. 2020 13:11 , článok bol aktualizovaný 21. 09. 2020 14:30 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Kollár: Nech na mňa pokojne nasadia volavku. Keď to bude pekná baba, aj sa s ňou vyspím

Predseda parlamentu vysvetľoval, prečo sa stretol s Jaroslavom Haščákom.

Predseda parlamentu Boris Kollár.
Predseda parlamentu Boris Kollár. Foto: TASR

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) vysvetľoval, prečo sa v hoteli Martina Borguľu minulý týždeň v piatok stretol so šéfom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom.

Uviedol, že od Haščáka chcel vedieť, kto voči nemu vedie diskreditačnú kampaň v médiách, ktoré patria práve Pente a odkiaľ „fúka vietor“. Doplnil, že chcel dať signál každému, kto chystá jeho diskreditáciu.

„Pán Haščák mi dal jednu krásnu prednášku o tom, ako by mali fungovať médiá. Ako by mali,“ povedal s tým, že hovoril o ich nezávislosti. To, že u neho nič „nevybavil“, ukazujú podľa neho aj najnovšie štvavé články v penťáckych plátkoch.

 

Finančník mal svoju verziu, že sa s Kollárom stretol kvôli svojej novej knihe, ktorá bude o politike. „Ja mu do hlavy nevidím. Neviem, prečo sa on chcel so mnou stretnúť. Môj dôvod bol, že diskreditácia trvá už od volieb. Chcel som si s ním sadnúť a opýtať sa, či je to jeho príkaz, alebo ho niekto diriguje,“ povedal Kollár.

Pred časom sa objavili informácie o Kollárovej komunikácii s transrodovou modelkou Paris Nemc. Ako prvý o tom informoval práve týždenník Plus 7 dní, ktorý spadá pod vydavateľa Penty. Kollár vtedy uviedol, že si s ňou písal ešte predtým, ako sa ujal funkcie šéfa parlamentu. Vylúčil, že by bol pre to teraz vydierateľný.

Čítajte tiež: Unikli Kollárove pikantné správy s transrodovou modelkou. Šéf parlamentu tvrdí, že iba žartoval

Kollár dnes zopakoval, že je otvorený človek a nemá obavy, že naňhopreto niekto nasadí volavku a bude ho vydierať. „Nech na mňa pokojne ktokoľvek nasadí volavku. Keď to bude pekná baba, aj sa s ňou vyspím,“ vyhlásil.

Šéf parlamentu zopakoval, že ľudia ho poznajú a vedia, aký je. Zmeniť sa nemieni. „Všetci vedia, aký som. Popíšem s každým,“ dodal.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce