10. 11. 2020 15:47 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Boris Kollár zverejnil ďalšie video z nemocničného lôžka

Opäť poďakoval za záchranu života.

Predseda parlamentu Boris Kollár v nemocnici.
Predseda parlamentu Boris Kollár v nemocnici. Foto: FACEBOOK/BORIS KOLLAR
Nehoda Borisa Kollára.
Nehoda Borisa Kollára.
Nehoda Borisa Kollára.

Predseda parlamentu Boris Kollár zverejnil ďalšie video z nemocnice, kde je hospitalizovaný po vážnej dopravnej nehode.

Na vyše minútovej nahrávke menovite poďakoval za záchranu života manželom Lehotským - profesionálnym záchranárom, ktorí išli v osudnú sobotu (24. 10.) do služby.

"Ivan, veľmi pekne ďakujem. Mám presvedčenie, že takto nezištne, ako Ivan, by sa zachovala väčšina našich ľudí. A bez medializácie," konštatoval.

V súvislosti s koronavírusom vyslovil nádej, že ľudia situáciu zvládnu a podarí sa nám "covid zlomiť".

Ešte raz ďakujem

Uverejnil používateľ Boris Kollar Utorok 10. novembra 2020

Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Kollár mal po nehode zlomený druhý krčný stavec. Zranili sa aj jeho osobný ochranca a vodič Úradu pre ochranu ústavných činiteľov. Uplynulý týždeň absolvoval operáciu, ktorá podľa slov jeho hovorkyne Michaely Jurcovej dopadla úspešne.

Prvé video z  nemocnice zverejnil predseda parlamentu 5. novembra , takmer dva týždne po nešťastnej udalosti. V tom čase bola v aute aj finalistka Miss Universe SR a vizážistka Miroslava Fabušová. Dva dni po nehoda pre tvnoviny.sk v rozhovore povedala, prečo sedela v aute .

Nehoda Borisa Kollára.
Nehoda Borisa Kollára. Foto: TASR/Jakub Kotian
 

Z doteraz zistených informácií mal podľa polície vodič osobného auta značky VW Golf viesť svoje vozidlo z Ulice Svornosti v smere von z mesta, pričom tam na svetelnej križovatke odbočujúc vľavo nedal prednosť vodičovi protiidúceho auta značky BMW, a tak došlo k ich zrážke.

"Požitie alkoholických nápojov bolo vykonanou dychovou skúškou u oboch vodičov vylúčené," spresnila polícia. Pri nehode došlo k zraneniu viacerých osôb, ktoré boli sanitkami prevezené do bratislavských nemocníc.


VIAC Z Domáce