04. 05. 2021 14:54 , článok bol aktualizovaný 04. 05. 2021 19:24 | DONOVALY/TASR

Tragická dopravná nehoda na Donovaloch, o život prišla jedna osoba

Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.

Smrteľná nehoda.
Smrteľná nehoda. Foto: Facebook/Polícia SR- Banskobystrický kraj

Na Donovaloch v smere na Ružomberok došlo v utorok popoludní k tragickej dopravnej nehode pred odbočkou na Korytnicu. Pri čelnej zrážke nákladného a osobného motorového vozidla jedna osoba utrpela devastačné zranenia nezlučiteľné so životom. Informoval o tom Ján Polák z Operačného strediska Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici.

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, sedem hasičov na dvoch kusoch techniky z Banskej Bystrice a traja z Ružomberka. Nehoda úplne zablokovala premávku na horskom priechode Donovaly, ktorý bol na istý čas uzavretý. Ako polícia na sociálnej sieti podvečer uviedla, cesta je už opäť prejazdná v oboch smeroch.

"Na mieste tragickej udalosti došlo k zrážke osobného auta s kamiónom. Podľa doterajších zistení mal vodič osobného auta prejsť súvisle do protismernej časti, pričom vodič oprotiidúceho kamióna už nedokázal zrážke zabrániť. Presná príčina vzniku nehody bude známa až po jej vyšetrení. Do neho priberieme znalcov z odboru dopravy či súdneho lekárstva. Bližšie informácie poskytneme až po jeho ukončení," reagovala polícia.

ĎALŠÍ ZBYTOČNE VYHASNUTÝ ŽIVOT...DONOVALY SÚ UZAVRETÉ...

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 4. mája 2021

Zdroj: Facebook/Banskobystrický kraj

Komentáre ( 0)


VIAC Z Domáce