17. 05. 2021 15:33 , článok bol aktualizovaný 17. 05. 2021 17:28 | BRATISLAVA/TASR

VIDEO: Muž „hrdinsky“ hodil do bratislavských policajtov veľký kovový predmet, potom utiekol

Prípadom sa zaoberajú ako podozrením z trestného činu útoku na verejného činiteľa.

Muž hádže na policajtov kovový predmet
Muž hádže na policajtov kovový predmet Foto: Reprofoto FB/Polícia SR

Bratislavskí policajti riešia piatkový (14. 5.) incident spred Starej tržnice na Námestí Nežnej revolúcie v hlavnom meste. Prípadom sa zaoberajú ako podozrením z trestného činu útoku na verejného činiteľa. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave o tom informuje na sociálnej sieti.

Polícia zverejnila krátke video, ktoré uplynulý víkend kolovalo po internete a zachytáva incident na preplnenom námestí pred Starou tržnicou. Na videu vidieť pri sebe stojacich mestských policajtov a príslušníkov bezpečnostnej služby. V tej chvíli jeden z mladíkov do nich zozadu hodí kovový predmet a rozuteká sa. Video končí tým, ako za mladíkom utekajú viacerí policajti.

"Žiadame priamych svedkov, ktorí videli priebeh tohto incidentu alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname, aby sa prihlásili osobne na Okresnom riaditeľstve Policajného zboru v Bratislave I, Sasinkova 23, 812 13 Bratislava, alebo mailom na krpzba@minv.sk. Môžu tak učiniť aj na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo telefonicky na bezplatnom čísle polície 158," uviedla hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Veronika Martiniaková.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce