31. 05. 2021 13:41 | NITRA/tvnoviny.sk

Známeho slovenského dídžeja zbili, okradli a vraj sa aj strieľalo. Polícia tvrdí niečo iné

Jednému z aktérov potýčky vraj mala vypadnúť nenabitá plynová pištoľ.

DJ Mairee
DJ Mairee Foto: TV Markíza

Nepríjemný zážitok, na ktorý tak skoro nezabudne. Miroslav Svatý (29) alias DJ Mairee skončil po víkendovom incidente dobitý. S kamarátmi sa údajne zabával v jednom z nitrianskym nočných podnikov, kde ho ráno o 3.00 h najskôr okradli. Prišiel o peňaženku, spolu s partiou začali pátrať po zlodejovi, ktorého sa im podarilo po niekoľkých minútach nájsť.

„Bohužiaľ, pri konfrontácii tento páchateľ vytiahol zbraň a padlo aj niekoľko výstrelov. Následne, keď sa nám podarilo ho odzbrojiť, som sa pokúsil dohovoriť mu, aby mi peňaženku vrátil beztrestne a odišiel. Zatĺkal, zatĺkal a naďalej sa tváril, že ju nemá. V momente, keď som ho chytil a začal prehľadávať, dobehol jeho spolupáchateľ a napadol ma z boku, tak, aby som sa nemohol brániť. Vďaka odvážnym okoloidúcim sa nám podarilo páchateľov zadržať a zmobilizovať políciu,“ opisuje DJ Mairee svoj strašný zážitok.

Exkluzívna spoveď DJ Maireeho, ktorý ušiel hrobárovi z lopaty

Incident z Mostnej ulice pre tvnoviny.sk potvrdila aj nitrianska polícia. „Nitrianski policajti zasahovali na Mostnej ulici v Nitre, pretože tam malo dôjsť k slovnej potýčke,“ informovala Renáta Čuháková. O tom, že na mieste padli aj výstrely, nehovorí.

Policajti podľa nej na mieste zistili, že išlo o krádež peňaženky, a preto vec riešili ako priestupok proti majetku. DJ-ovi peňaženku aj s dokladmi ukradol 21-ročný muž z Galanty a následne mu ju vrátil. „Ten si obsah peňaženky skontroloval a nič v nej nechýbalo. Na mieste incidentu mala jednému z aktérov vypadnúť plynová pištoľ, ktorá však nebola nabitá. Táto skutočnosť je zaznamená aj na kamerách Mestskej polície v Nitre,“ dodáva Čuháková.

DJ v statuse spomína, že po zadržaní prišli na rad aj mafiánske vyhrážky páchateľov. Rozhodol sa však, že trestné oznámenie nepodá.

KRADEZ, STRELBA, NAPADNUTIE, MAFIA? Skor ako zacnu vznikat konspiracie by som sa rad vyjadril ku noci v Nitre. Dnes rano...

Uverejnil používateľ Mairee   Nedeľa 30. mája 2021

zdroj: Facebook/Mairee

„Nepodávam trestné oznámenie a verím, že včerajší prípad bude pre chalanov dosť odstrašujúci, aby už nemusel nikto podobnú situáciu zažiť. Nech sa všetkým darí (praj a bude ti dopriate) a verím chalani, že sú aj lepšie spôsoby, ako sa dostať ku peniazom a nebudete už nikdy musieť čokoľvek ukradnúť,“ dodáva DJ Mairee.

Polícia žiada prípadných svedkov incidentu, aby svojím svedectvom prispeli k objasneniu objektívnych faktov. Informácie je možné podať na tel. č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Komentáre ( 0)


VIAC Z Domáce