28. 09. 2021 20:00 | TRENČÍN/TV Markíza

Muž sa vyzliekol a ukájal v nákupnom dome. Zadržala ho polícia

Skončil s kuklou na hlave a putami na rukách.

masturboval[1].jpg
masturboval[1].jpg

Jeden sa ukájal v nákupnom dome, ďalších nahlásili vo vlakoch. Na Slovensku sa množia prípady exhibicionistov. Nie každý však vie, ako sa správať, aby sa nedostal do nepríjemnej situácie.

S kuklou na hlave a s putami na rukách. Tak skončil muž, ktorý sa vybral do obchodného domu, nakupovať však nechcel. „V nákupnom stredisku v Partizánskom sa mal 48-ročný muž v priestoroch skúšobnej kabínky a pred ňou dopustiť hrubej neslušnosti tým, že sa mal najskôr vyzliecť donaha a následne mal vykonať sexuálny exibicionismus,“ uviedla Katarína Kuzmová, hovorkyňa KR PZ Trenčín.

Vychádzal do uličky a masturboval. Policajtom údajne tvrdil, že dostal na to chuť a keďže mal doma syna, vybral si obchodný dom. Muž skončil v cele a sudca rozhodoval, čo s ním bude ďalej - odňatie slobody vo výmere dvoch mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu v trvaní 12 mesiacov.

V poslednej dobe bolo podobných prípadov viac. Muži sa na dievčatách ukájali aj vo vlakoch. Pred pár týždňami to bol 35-ročný Lukáš a naposledy starší muž.

Čo však robiť, ak sa s takýmto človekom vonku stretnete?

Psychiatrička aj polícia májú jasnú odpoveď, dozviete sa ich v reportáži Michala Bujnu a Petra Zimana.

 


VIAC Z Domáce