30. 11. 2015 10:00 | BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Objavte raj zimných nákupov. Zľavy, podujatia pre verejnosť a to zďaleka nie je všetko!

Bratislavská mestská časť Vajnory sa môže hrdo pýšiť svojou bohatou históriou a udržiavaním zvykov, ktoré sa v tejto časti tradujú už viac ako 2 000 rokov.

jhbjh.jpg
jhbjh.jpg

Aktuálne v tejto mestskej časti vyrástlo aj nákupné centrum Vajnoria, ktoré sa rozhodlo uľahčiť život okolitým rodinám a priniesť do ich lokality skutočný raj rodinných nákupov a nezaostáva ani v organizovaní rôznych podujatí a akcií.

Raj rodinných nákupov

Vajnoria pod jednou strechou ponúka všetko pre vašu domácnosť, nájdete tu bohatú paletu obchodov a služieb - od drogérie, potravín, lekárne, detského oblečenia, módy, trafiky, čistiarne, kaderníctva, stávkovej kancelárie, kníhkupectva, kvetinárstva, chuťoviek pre vašich domácich miláčikov, až cez príjemné miesta na posedenie, dobrú kávičku alebo pohár vínka s priateľmi a rodinou.

Miesto, kde sa vždy niečo deje

Nákupné centrum má pre spokojnejší a krajší rodinný život pripravené aj mnohé akcie a podujatia. Len minulý mesiac prinieslo nákupné centrum svojim zákazníkom dve vydarené akcie. Prvou z nich bola sponzorská účasť na Vajnorskom minimaratóne, ktorý sa traduje v behu na 10 alebo 5 km už od roku 1973. Druhým podujatím bol októbrový „deň otvorených dverí" so sloganom

Spoznajte Vajnoriu" a na svoje si prišli mladé rodiny s ich ratolesťami. Práve tie sa mohli tešiť na maľovanie na tvár, rôzne tvorivé dielničky, nafukovací hrad, šmykľavku a trampolínu. Úsmev na tvárach zákazníkov vyčaril aj samotný kúzelník s jeho vystúpením a Vajnoria v daný deň tancovala, čiže nechýbali rôzne tanečné vystúpenia aj s možnosťou priučiť sa niečomu novému.

Aktuálne nezmeškajte predstavenie interaktívneho bábkového divadla s názvom „Čert slúži", na ktoré sa môžete prísť do nákupného centra pozrieť už 12. decembra v čase od 16:00 do 17:00 hod. Okrem toho si pre vás Vajnoria pripravila aj bohatý sprievodný program, ktorý bude v čase od 16:00 do 19:00 hod., návšteva nákupného centra sa v daný deň teda určite oplatí a bude skvelým rodinným zážitkom.

Interaktívne bábkové divadlo.
Interaktívne bábkové divadlo.
 

Vajnoria je ideálna rodinná voľba

Vajnoria robí maximum pre spokojnosť svojich zákazníkov a preto pod jednou strechou nájdete nielen všetko to, čo vaša rodina potrebuje, ale vaša peňaženka aj výrazne ušetrí. V predvianočnom období sa totiž chystajú veľké zľavy a tým Vajnoria rozhodne nekončí! Je otvorená sedem dní v týždni a ponúka svojim návštevníkom bezplatné parkovanie.

Príďte sa potešiť s vašou rodinou.

Urobte si rodinný výlet do raja nákupov a zažite atmosféru nového nákupného centra vo Vajnoroch. Presvedčte sa sami a získajte podrobnejší prehľad o poskytovaných službách centra na webe: www.vajnoria.sk a neprehliadnite ani informácie o pripravovaných akciách a podujatiach.

Vajnoria je vaše nové rodinné nákupné centrum, ktoré vám pri jeho návšteve vyčarí úsmev na tvári a nakupovanie priamo tu sa stane vašim novým rodinným dobrodružstvom. Pretože nakupovanie vo Vajnorii si jednoducho zamilujete.

Komentáre ( 0)