18. 04. 2017 10:00 | BRATISLAVA/PR článok

Virtuálne sídlo vám pomôže ušetriť za prenájom kancelárie

Efektivita takejto kancelárie spočíva v tom, že vás nezaťažuje vecami, ktoré v skutočnosti vôbec nevyužijete.

Kancelária.
Kancelária. Foto: TV NOVINY

Každá rozumná spoločnosť sa snaží svoje zdroje optimalizovať tak, aby mohla bez problémov fungovať aj na niekoľko rokov dopredu. Je to dobre premyslená stratégia, ktorá sa v konečnom dôsledku zameriava na ciele a hodnoty spoločnosti. Ak si k ním zaradíte rozumnú úsporu nákladov budete na najlepšej ceste k úspechu.

Nie je to žiadna novinka, naopak radí sa to k celosvetovému trendu, ktorý by sme vám radi predstavili a snažili sa o to, aby sa ujal aj vo vašom biznise.

Úsporné riešenia v oblasti podnikania sa týkajú najmä prevádzkových nákladov, ktoré sa ich znížením na minimum postarajú o maximálne zlepšenie. Jedna vec je pracovný proces a zaistenie jeho plynulého chodu a druhou je riadenie spoločnosti.

Prečo je vhodné využiť virtuálne sídlo?

Pracovník je na komforte a dobrých podmienkach v zamestnaní závislý, tu veľmi na výber nemáte. V prípade riadenia spoločnosti je to už o niečo lepšie. Niekoľko stoviek eur mesačne sa dá ušetriť aj tým, že nebudete prenajímať zbytočné priestory na kancelárske účely. Ak ich v skutočnosti vôbec nepotrebujete.

Virtuálne sídlo spoločnosti splní legislatívne podmienky na zápis vašej firmy do obchodného registra a navyše získate aj lukratívnu adresu v hlavnom meste. Efektivita takejto kancelárie spočíva v tom, že vás nezaťažuje vecami, ktoré v skutočnosti vôbec nevyužijete. Náklady na energiu, čistiaci servis a údržbu, to všetko vám jej prenájom veľmi rýchlo ušetrí.

V rámci doplnkových služieb máte k dispozícií správu pošty, jej administráciu, skenovanie a zasielanie dokumentov. Všetko si v pohodlí domova či mobilu jednoducho prekontrolujete, online systém na administratívne úkony je v dnešnej dobe veľmi výhodnou vecou.

Online Invest s.r.o.
Online Invest s.r.o. Foto: Online Invest s.r.o.
 

Pre koho sa najviac oplatí táto ponuka?

Popri podnikaní sa občas vyskytne aj nečakaná udalosť. Ani v bežnom živote sa tomu nevyhnete, takže ak ste nováčik a rozhodujete sa pre založenie spoločnosti, nesmiete zanedbať žiadny detail. S výhodnou ponukou virtuálneho sídla vám nič také nehrozí. V podstate sa jedná o online kanceláriu, ktorá je vhodná z niekoľkých dôvodov.

- ak sa človek rozhoduje vstúpiť na trh, kde sa stretáva ponuka s dopytom a nemá dostatočné množstvo financií na zaistenie všetkých vecí

- ak ste manažér, ktorý je viac v teréne, alebo pracuje z domu

- nedisponujete vlastnou nehnuteľnosťou a vystačíte si s adresou v lukratívnom sídle

- pokiaľ podnikáte v zahraničí a chcete sa uplatniť aj na domácom trhu

Koľko vás to bude stáť?

Pokiaľ sme hovorili o znižovaní nákladov vďaka neefektívnemu využívaniu klasickej kancelárie, išlo o úsporu nákladov. O tie sa pri súčasných cenách za prenájom virtuálnej kancelárie nemusíte obávať tiež. Každá adresa (v Bratislave) má svoju špeciálnu cenu a naozaj to nie sú žiadne vysoké cifry.

- Osadná - od 11 €/mesačne

- Vyšehradská - od 13 €/mesačne

- Klincová - od 16 €/mesačne

- Kopčianska - od 16 €/mesačne

- Konventná - od 16 €/mesačne

- Michalská - od 26 €/mesačne

Ako sme spomínali, je to výhodná ponuka pre začínajúcich ako aj existujúcich podnikateľov, ktorý nepotrebujú zbytočne vyhadzovať peniaze.

Ako si založím virtuálne sídlo?

Veľmi dobre vieme, že ak sa niekto chystá podnikať, nebude mať dostatok času na náročné vyhľadávanie možností, ktoré zvýhodnia jeho jednotlivé kroky. Čas je dnes nepriateľom každého človeka, ktorý sa aktívne zapája do pracovného procesu a je ekonomicky aktívny. V prípade podnikateľov to platí dvojnásobne.

Spomínané sídlo firmy si behom pár minút objednáte cez internetovú stránku www.onlineinvest.sk a v priebehu niekoľkých hodín už môžete začať využívať jeho výhody. Všetko podľa platnej legislatívy a podmienok, ktoré sú pre náš podnikateľský systém jasne nastavené.