08. 02. 2018 11:28 | PRAHA/kacs

Škoda Fabia dostane nový dizajn a výbavu. Takto bude vyzerať

Auto predstavia v marci na autosalóne v Ženeve, na trh sa dostane v druhej polovici roka.

Nová Škoda Fabia.
Nová Škoda Fabia. Foto: Reprofoto/tn.cz, Škoda Auto

Škoda Fabia dostane nový dizajn a výbavu. Jazdiť bude len na benzín. Automobilka ju oficiálne predstaví v marci na ženevskom autosalóne, píše tn.cz.

Nový dizajn prednej, aj zadnej časti automobilu, úplne nové diódové svetlá, lepšia výbava v bezpečnosti i zábave a už žiadne dieslové motory. To sú novinky bestselleru z Mladej Boleslavi.


Škoda zverejnila prvé fotky inovovanej Fabie, a to vo verzii hatchback i combi. "Modifikovaný dizajn prednej a zadnej časti podporuje mimoriadne hodnotný a súčasne nezameniteľný vzhľad vozidla, ktorý dotvárajú novo tvarované hlavné a hmlové svetlomety a výrazne prepracovaná maska chladiča," opísal novinky Pavel Jína zo Škoda Auto.

Diódové svetlomety bude mať Fabia vôbec prvýkrát - vpredu i vzadu. Nová je tiež ponuka kolies z ľahkých zliatin, pre hatchback budú prvýkrát na želanie aj s priemerom 18 palcov.

Fabia dostala tiež nový dizajn prístrojového štítu, dekoračné prvky na prístrojovej doske a nové sú aj dvojfarebné vzory poťahových látok. Na výber bude zo štyroch litrových motorov.

Auto predstavia v marci, na trh sa dostane v druhej polovici roka.

Komentáre ( 0)