Koronavírus na Slovensku Aktualizácia: 6.8.2020, 13.17
272322(+2667)testovaných
2480(+63)infikovaných
1824(+47)vyliečených
30(+1)úmrtí
Aktualizácia: 6.8.2020, 13.17 štatistiky vo svete viac informácií
03. 06. 2020 17:00 | LONDÝN/jh

Dojímavé video: Deti nevideli matku dva mesiace. Pracuje ako sestrička v prvej línii

Keď sa konečne stretli, nechýbali slzy.

Sestrička z Británie po dvoch mesiacoch opäť objala svoje dcéry
Sestrička z Británie po dvoch mesiacoch opäť objala svoje dcéry Foto: YouTube.com/SWNS

Video, ktoré zverejnila sestra zdravotnej sestričky z Veľkej Británie, vás určite dojme. Počas najhorších týždňov koronavírusovej krízy pracovala v prvej línii. Aby ochránila svojich príbuzných a najmä dve dcéry, stránila sa ich celých 9 týždňov. Teraz mohla svoje lásky opäť objať.

Suzanne Vaughanová (42) z Norfolku pripravila pre svoje deti obrovské prekvapenia. Po vyše dvoch mesiacoch sa mohli konečne vidieť a objať. Nič netušiace dievčatá (Bella - 9 a Hettie - 7) ticho oslovila spoza ich chrbta, keď sledovali film na notebooku. Ich prekvapenie a nadšenie bolo veľmi dojímavé a nechýbali ani slzy.


Suzanne odviezla svoje deti k sestre Charlotte presne 28. marca. Odvtedy ich naživo nevidela. Síce si často telefonovali a videli sa cez mobilný telefón, veľmi jej deti chýbali. Keď sa konečne situácia s koronavírusom zlepšila aj vo Veľkej Británii, mohla sa k nim vrátiť.

Dievčatá boli nadšené. Vedia, že mama musí ísť späť do práce, no veria, že čoskoro budú opäť spolu, tak ako pred tým. „Myslím si, že zdravotníci sú úžasní ľudia a snažia sa zachrániť svet," prezradila pre Daily Mail staršia dcéra Bella. „Mamina robí fantastickú robotu. Zachraňuje ľudí, je to moja hrdinka," dodala.

Bella a Hettie podporujú zdravotníkov v prvej línii
Bella a Hettie podporujú zdravotníkov v prvej línii Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)