15. 04. 2019 17:20 | BRATISLAVA/ Kristína Kövešová

Ozvala sa nám obeť ďalšieho muža. Mal vzťah s 13-ročnou?

Na náš profil 11-ročnej zase písal z profilu MAMSAFAJN.

Pedofil 18: Ozvala sa nám obeť ďalšieho muža. Mal vzťah s 13-ročnou?
Pedofil 18: Ozvala sa nám obeť ďalšieho muža. Mal vzťah s 13-ročnou?

Ozve sa mi dievča a chce sa stretnúť. Hovorí, že je obeťou muža, o ktorom sme nakrútili reportáž. Porozpráva nám svoj príbeh. "My sme sa zoznámili cez po.. .sk. Ja som tam bola možno od svojich 11, 12-tich rokov. Sa mi ozval chlapík. Sme si písali. Vtedy som mala 13 rokov. Pýtal sa ma či som sama, potom, že kde bývam, či študujem, či som ešte panna a či sa mi páčia nejakí chalani," hovorí nám dievča.

Vraví, že sa začali stretávať. Opisuje nám aj intímne situácie, ktoré sa mali stať uňho v byte. "Prišiel po mňa autom s tým, že ma zobral k nemu domov. Tam ma začal obchytkávať dole, aj prsia. Mali sme prvý sex. Už keď bolo potom, tak mi dal peniaze," šokuje dievča.

Tvrdí, že ide o muža, ktorý zareagoval na náš profil 11-ročnej Mie. Čo napadlo jeho skutočnej obeti po tom, ako videla našu reportáž? "Keď som ho tam spoznala, bola som v šoku. Bola som nahnevaná, že v tom pokračuje," povedalo dievča.

Po tom, čo sme odovzdali polícii našu komunikáciu, bola u tohto muža domová prehliadka. Po pár hodinách výsluchu ho pustili. Dali sme mu priestor na vyjadrenie. Všetko poprel.

Po tom, ako nás kontaktovala jeho obeť, sme ho opäť vyhľadali. Ako to dopadlo? Sledujte reportáž:

 

Všetky série reportáží nájdete v našom videoarchíve. Sledujte ich TU! 

 

Komentáre ( 0)