23. 03. 2018 17:20 | NITRA/ Kristína Kövešová

Pre tohto muža kradnú malé deti. Opäť nás napadol

Podľa našich informácií je celý biznis dobre organizovaný.

Pre tohto muža kradnú malé deti. Opäť nás napadol
Pre tohto muža kradnú malé deti. Opäť nás napadol

Už roky v Nitre kradnú skupiny zlodejov. Podarilo sa nám zistiť, kde niektorí z nich bývajú. Zašli sme do Dražoviec. Netrvalo dlho a pri ceste vidíme asi 10-ročné dievča, ktoré vraj ukradnutý tovar predáva. Prezradilo nám, že hore pri obchode si vieme objednať, čo by sme chceli dať ukradnúť.

Detí ako toto dievča je tu viac. Úrad sociálnych vecí a rodiny nám potvrdil, že v Dražovciach rieši viacero prípadov. O tomto dievčatku však nevedeli.

O tom, kto kradne tu viacerí ľudia vedia. Hovoria, že majú z týchto ľudí strach. Netrvalo dlho a našli sme miesto, kde sa zlodejský biznis realizuje. Na ulici stretávame mestskú políciu.

Podľa našich informácií je celý biznis dobre organizovaný. Pri jednom z mužov sme v minulosti v nákupnom centre videli viacero detí, ktoré kradli. Keď sme sa ho na to opýtali, útočil na nás.

Opäť sme ho stretli. Keďže sme už vedeli, že táto skupina ľudí je agresívna, na výrobe sme mali ochranku. Podľa našich informácií pre tohto muža pracuje viacero detí a mal by celý biznis organizovať.

 


Komentáre ( 0)