26. 09. 2017 06:00 | zv

Viktor Vincze nechá na seba nakričať. Adela je v tom však nevinne

Priznal však, že si občas musí vypočuť poriadny krik. Nie však od Adely.

Viktor Vincze
Viktor Vincze Foto: TV Markíza

Viktor Vincze si zatiaľ nenechal ujsť jediné kolo tanečnej šou Let's Dance. Diváci ho môžu vidieť na obrazovkách, ako povzbudzuje tanečníkov, ale aj svoju manželku Adelu, ktorej sa snaží byť počas priameho prenosu oporou.

Aj keď ho v Let's Dance vidíme "len" ako hosťa, tanec mu je veľmi blízky. „Začali sme s Adel chodiť na súkromné hodiny spoločenského tanca. Je to niečo, vďaka čomu môžeme byť veľmi blízko stále spolu a mne sa to veľmi páči,“ povedal nám moderátor Televíznych novín.

Manželov Vinczeovcov trénuje Natália Glosíková, ktorá ich v ničom nešetrí. „Natália je veľké zlatíčko, sympatická a vysvetľujúca, ale v momente, ako mi vysvetlí kroky a ja sa ich snažím nejako robiť, tak vykrikuje ako "šibnutá pani". Vtedy ma to vykoľají a moje kroky idú iným smerom, ako by som chcel. Samozrejme, musí byť prísna, aby to vyzeralo dobre,“ zasmial sa Viktor.

Zatiaľ nacvičujú cha-chu, ktorá je vraj relatívne ľahká na zapamätanie, no Viktorovi niekedy trvá, kým si uvedomí, čo má spraviť. V rozhovore vyzdvihol moderátorskú kolegyňu Lenku Vavrinčíkovú, ktorá hviezdila aj v šou Tvoja tvár znie povedome.

 

Ak ste nevideli štvrté kolo tanečnej šou Let´s dance, zadarmo si ho môžete pozrieť v našom videoarchíve TU.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza