Správy z vášho kraja:
18. 10. 2018 13:30 | dg

Evelyn „vyfúkla“ lukratívnu ponuku Polnišovej: Veľká úloha vo filme!

V týchto dňoch nakrúca novú romantickú komédiu LOVEnie s Ester Geislerovou, Veronikou Žilkovou a Jakubom Prachařom.

Evelyn
Evelyn Foto: Instagram/evelynjefresh
Nakrúcanie filmu LOVEnie
Nakrúcanie filmu LOVEnie
Nakrúcanie filmu LOVEnie

Eva Kramerová alias Evelyn sa na nedostatok pracovných záležitostí rozhodne nemôže sťažovať. Po tom, čo sa stala novou sprievodkyňou reality šou Farma, sa teší z novej úlohy vo filme. A vôbec nie malej!

Evelyn v týchto dňoch nakrúca novú romantickú komédiu LOVEnie s Ester Geislerovou, Veronikou Žilkovou a Jakubom Prachařom. Réžie sa chopil Karel Janák, ktorý režíroval aj film Cuky Luky. Nakrúcanie je naplánované do začiatku novembra.

Pred natáčaním v Pardubiciach nám Evelyn prezradila, že pôvodne rolu ponúkli jej kolegyni Petre Polnišovej. „Bola to sranda, lebo som sa akurát na Hornej Dolnej rozprávala s Peťou, lebo ona mala hrať tú postavu a na druhý deň mi volal Karel, či to nemôžem ísť hrať, lebo Peťa nemohla, tak sme sa tak potešili, že sa nám takto vyriešili veci,“ povedala.

 

O filme LOVEnie

Hlavná postava filmu Eliška (Ester Geislerová) má svadbu a čaká na svoj veľký moment. Namiesto svojho "áno" ale ženích povie "nie" a spred oltára utečie. Našťastie má zdrvená Eliška skvelú kamarátku Paťu (Eva Evelyn Kramerová) s jasným receptom, čo je potrebné v tejto situácii urobiť. Ona sama strieda chlapov ako ponožky, a preto hneď založí Eliške profil na osvedčenej zoznamke. Tej to nie je príliš po chuti, ale keďže má 35 rokov, je single a má strach, aby jej neušiel vlak, vrhá sa do randenia naslepo. A pomedzi katastrofickými schôdzkami skúša nájsť novú lásku. Zároveň sa musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývať spoločne s nevlastným bratom (Jakub Prachař), čudákom, ktorý pestuje na streche včely a ktorý ju doma ani nechce.

Film pôjde do kín so sloganom „Hľadá sa láska, zn. súrne!" už na jar budúceho roku. „Radi by sme stihli premiéru 7. marca, deň pred Medzinárodným dňom žien," prezradil odvážny plán režisér Karel Janák. Spolu s Jánom Potměšilom napísal k tejto komédii aj scenár.

FOTKY Z NAKRÚCANIA FILMU LOVEnie NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza

Už ste čítali?