05. 11. 2018 12:20 | ls

Superstarovský párik opäť spolu? Táto foto hovorí za všetko

Zdá sa, že stará láska naozaj nehrdzavie.

Superstarovský párik opäť spolu? TÁTO foto hovorí za všetko
Superstarovský párik opäť spolu? TÁTO foto hovorí za všetko Foto: Instagram / katarinakfanpage

Speváčka Katarína Knechtová a účastník posledného ročníka česko-slovenskej Superstar Petr Borkovec len prednedávnom prekvapili verejnosť, keď oznámili svoj rozchod. Dovtedy totiž len málokto tušil o ich vzťahu, a tak informácia o krachu ich päťmesačného románika, ktorú potvrdil Petr, všetkých prekvapila.

Lenže ani táto správa už zjavne nie je aktuálna. Mladučký rodák z českého Jablunkova totiž na svojom Instagramovom profile uverejnil fotku, na ktorej je so slovenskou speváčkou a k nej pridal aj veľavravný odkaz. „Nech bulvár píše, že ju milujem... no, dá sa ju nemilovať?“

Petr to s Katkou, zdá sa, myslí naozaj vážne a do slovenskej hviezdy je po uši zamilovaný. Dôkazom má byť aj heslo „navždy moja“, ktoré k fotke pridal. České médiá preto v súvislosti s ich vzťahom čoraz častejšie skloňujú slovo bábätko.

Túto informáciu ale Petr pre český portál extra.cz rázne poprel. „O bábätku nemôže byť ani reč... Nemám ani maturitu. Určite by som nemohol byť rodič. Ale čo sa nás dvoch týka, máme sa teraz moc fajn,“ priznal.

Zdroj: Instagram / petrborkovec_official

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza