31. 07. 2019 11:30 | markiza.sk

Martin Šmahel sa vyzliekol pre Playboy. Takýto je výsledok

Fotku zverejnil na sociálnej sieti.

Martin Šmahel
Martin Šmahel Foto: Instagram/martinsmahel

Martin Šmahel je už isté obdobie výlučne na vegánskej strave a nevie si to vynachváliť. Cíti sa lepšie než kedykoľvek predtým a o svojej ceste (ak to tak môžeme nazvať) informuje svojich fanúšikov na sociálnej sieti.

Hoci by si mnohí mysleli, že keď sa zbavia živočíšnych bielkovín a sacharidov, môže sa to odraziť na výzore, opak je pravdou. Martin najnovšie zverejnil fotografiu, na ktorej ukázal, že aj po prechode na vegánsku stravu sa môže (a vie) pochváliť vypracovanou postavou.

Bývalý účastník reality šou Farma sa objaví v Playboyi, v ktorom sa bude nachádzať (okrem iných) aj spomínaná snímka. Magazínu poskytol aj úprimný rozhovor. „Som nesmierne rád, že som sa mohol tak otvorene vyjadriť,“ napísal v popise snímky.

Zdroj: Instagram/martinsmahel

Otec dvoch dcér zmenil vo svojom živote okrem stravy aj ďalšie veci. Jednou z nich je, že sa začal otužovať. „Viem, že nie je ľahké začať s otužovaním. Je to vykročenie z komfortu. Sám som nikdy nemal k chladu blízko. Ale jeho výhody a účinky si ma získali a ja som tomu úplne podľahol. Imunita, odolnosť, meditácia, zdravie, psychická sila – to všetko doslova pramení v chladnej vode. Ja už niečo vyše roka otáčam kohútik len na modrú stranu a kúpem sa vonku aj v zime. A odporúčam to každému,“ napísal.

Zdroj: Instagram/martinsmahel

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza