21. 08. 2019 11:50 | dg

Dominike Mirgovej hnusne vynadali. Speváčka teraz zareagovala

Dominika neodignorovala negatívne komentáre pod fotkami, práve naopak.

Dominika Mirgová na krste albumu
Dominika Mirgová na krste albumu Foto: Profimedia.sk

Dominika Mirgová prežíva azda svoje najšťastnejšie obdobie v živote. Prednedávnom pokrstila nový štúdiový album a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým.

Po tom, čo zhodila nadbytočné kilogramy, nafotila sexy zábery pre pánsky magazín BREAK. Snímky sú však decentné a výsledok nie je vôbec vulgárny. Keď však Dominika zverejnila fotky na svoje sociálne siete, niektorí komentujúci ju častovali nadávkami a vyjadrili sa, že speváčka sa takto nemá prezentovať, iní jej zasa písali, že je matka a toto nie je ten smer, ktorým by sa mala uberať.

Úspešná speváčka zverejnila ďalšiu fotku z fotenia, v popise sa vyjadrila aj k nepríjemným komentárom, ktoré zaplavili jej sociálne siete. Namiesto toho, aby ich ignorovala, sa rozhodla reagovať.

„Musím sa smiať nad tým, ako ma niektorí v komentároch poúčate, ako mám vyzerať a čo by som ako speváčka mala pridávať na svoj Instagram. Vraj to už preháňam. No tak to ma mrzí, že nespĺňam vaše predstavy, ale, žiaľ, musíte si uvedomiť, že toto je MÔJ PROFIL, na ktorý si môžem pridávať, čo chcem a kedy chcem!!! Nikomu jeho názor neberiem, ale nepotrebujem tu mať ľudí, ktorým sa napr. nepáčim alebo im prekáža môj obsah a moje prezentovanie. Tak ma jednoducho nesleduj, easy,“ napísala Dominika.

„Áno, schudla som, ÁNO, urobila som pre to niečo, ÁNO, budem to sem vešať toľkokrát, koľko sa mi bude chcieť, pretože to patrí do môjho života a som na to právom hrdá! Nehlásim o sebe, že som modelka a mám TIP TOP postavu, no je to pre mňa úspech, pretože som dosiahla to, čo som chcela, vy sa občas nepochválite vašimi úspechmi? Divné. Tak ja vás pozdravujem a želám viac ZDRAVÉHO sebavedomia a krajší pohľad na svet, tešte sa zo života,“ dodala.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/casopisbreak

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza