09. 09. 2019 17:55 | zg

Z markizáka je ženáč: Exkluzívne zábery zo svadby!

Manželia sa zoznámili pred troma rokmi.

Svadobné obrúčky nášho reportéra.
Svadobné obrúčky nášho reportéra. Foto: Marek Šilhavík
Manželia Žaneta a Marek Šilhavíkovci.
Manželia Žaneta a Marek Šilhavíkovci.
Mladomanželia Šilhavíkovci, 20-ročná Bernadett, dcérka, ktorú

Poznáte ho z obrazovky Televíznych novín ako nenápadného redaktora, ktorému na juhu Slovenska neujde žiadna udalosť. Hoci je dnes pracovný deň, Marek Šilhavík (34) sa rozhodol, že bude pre neho najdôležitejší v živote.

Svadobné oznámenie Mareka Šilhavíka.
Svadobné oznámenie Mareka Šilhavíka. Foto: Marek Šilhavík
 

Magický dátum - 9. 9. 2019 - si vybral za deň svojej svadby. Jeho vyvolenou sa stala Žaneta, s ktorou tvorí pár už tri roky. O ruku ju požiadal na jednej z najkrajších prírodných krás na Slovensku - Tomášovskom výhľade.

EXKLUZÍVNE ZÁBERY ZO SVADBY NÁJDETE V GALÉRII.

A kto vybral dátum svadby? Odpoveď, už pani, Žanety Šilhavíkovej (43), bola, že práve Marek a ona súhlasila. „Hovorí sa, že deviatka je magické číslo. Buď to vyjde alebo nie. A ja s tým do toho idem," zažartoval Marek, z ktorého je čerstvý ženáč.

Šaty si Žaneta dala ušiť na mieru, Marek pre svadobný oblek precestoval stovky kilometrov. Nakoniec ho kúpil v Nitre a obom sa páčil.

Od svadobného dňa sa stane aj otcom. Ako sa hovorí na Slovensku, s dnešným dňom si vyženil aj 20-ročnú dcérku Bernadett, s ktorou má perfektný vzťah.

Mladomanželia prezradili, že medové týždne strávia v jednej z krajín, kde sa hovorí po arabsky, pretože Marekovi tento jazyk učaroval.

Novomanželom blahoželáme!

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza