30. 09. 2019 09:30 | zv

Rasistický útok na slovenskú speváčku na videu: Krv vám vypení v žilách

Speváčka zverejnila zábery, na ktorých je jasne počuť a vidieť, ako ju nechutne napadla cudzia žena.

Veronika Strapková
Veronika Strapková Foto: Instagram/veronikastrapkova

Veronika Strapková zverejnila v nedeľu popoludní video, ktoré šokovalo nielen jej rodinu, priateľov a fanúšikov, ale aj širšiu verejnosť. Slovenská speváčka si na mobil nakrútila nepríjemný incident, ktorý sa z ničoho nič odohral pred charitatívnym podujatím, na ktorom spievala.

Na záberoch je jasne vidieť, ako na ňu neznáma žena z auta slovne zaútočila a pritom sa nebránila použiť vulgarizmy a nechutné rasistické narážky. „Nič som pani neurobila. Len som vystúpila z auta, aby som jej služne povedala, že tadiaľ asi neprejde, lebo sa tam koná beh a už som bola cigánska p**a. Práve idem na charitatívne vystúpenie podporiť choré detičky. Pani mala problém aj s účastníkmi behu, lebo sú to pre ňu, citujem: 'neplodné p**e'. Celé zle toto," opísala Veronika naozaj nepríjemnú situáciu na sociálnej sieti.

Jej video okamžite zidelali aj iné známe osobnosti ako napríklad Mária Bartalos, Diana Hágerová, Ronie a mnohí ďalší, ktorí jej vyjadrili podporu a verejne si zastali nielen ju, ale každého, komu sa stala podobná situácia.

Veronika sa neubránila slzám a nechápe, kam sme to dospeli a ako sa ľudia dokážu správať k iným ľuďom.

UPOZORŇUJEME, ŽE VIDEO OBSAHUJE VULGARIZMY A RASISTICKÉ NARÁŽKY!

Zdroj:Instagram/veronikastrapkova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza