03. 10. 2019 06:00 | markiza.sk

Slovenský herec šiel von s priznaním. Nebolo mu všetko jedno

Zaspomínal si na nepríjemný incident, ktorý mu spôsobil obrovský stres. Sledujte rozhovor.

Dávid Hartl šiel von s priznaním
Dávid Hartl šiel von s priznaním Foto: TV Markíza

Na konte má zvučné filmy aj napriek mladému veku. Úspešný slovenský herec Dávid Hartl (26), ktorý momentálne hviezdi aj v šou Tvoja tvár znie povedome, prijal pozvanie do relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom.

Dávid sa na nedostatok pracovných ponúk nemôže sťažovať, keďže účinkuje hneď v niekoľkých divadelných predstaveniach a veľa času mu, pochopiteľne, zaberá aj poctivá príprava na šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej každú nedeľu stvárňuje inú spevácku hviezdu.

Talentovaný herec aj napriek obsadzovaniu vo veľkých formátoch nezapĺňa titulné stránky bulváru. V rozhovore s Matúšom však čo-to prezradil aj o svojom súkromí. Viac ako štyri roky býva so svojou priateľkou Maťkou. Ako priznal, minulú sezónu to prestrelil, pretože hral až v takmer dvoch desiatkach predstaveniach. „Keby sme spolu nebývali, tak si myslím, že sa asi nevidíme tak často,“ povedal úprimne.

Zdroj: Instagram/david.hartl.93

Keď sa Matúš opýtal Dávida, aký je šofér, herec sa priznal, že vodičský kurz si robil 3,5 roka. Ako povedal, keďže mal toho veľmi veľa, na autoškolu zabudol. Okrem toho sa mu na úplne prvej jazde stal nepríjemný incident, keď sa mu podarilo vystrašiť malé dievčatko, ktoré sa v tej chvíli hralo na cvičisku.

„Keď som to videl, dostal som taký stres, že som rok nedvíhal telefón z autoškoly a ignoroval to. Vedel som, že keby sa náhodou niečo stalo, neodpustil by som si to,“ povedal. Po čase sa však odhodlal a autoškolu dokončil a dnes vlastní vodičský preukaz aj auto.

Sledujte najnovšie #tbt s Matúšom Krnčokom a jeho hosťom Dávidom Hartlom.

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s bekimom, Rytmusom či Chrisom a Heidi Powellovcami, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza