31. 10. 2019 18:00 | markiza.sk

Hospodár Martin je samé prekvapenie. Fanúšikovia Farmy nebudú veriť

V rozhovore prezradil veci, ktoré o ňom zrejme netušili ani tí najvernejší fanúšikovia reality šou.

Martin Bagar
Martin Bagar Foto: TV Markíza

Martin Bagar je už dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou Farmy. Najznámejší slovenský hospodár pravidelne prichádza na statok, aby poradil súťažiacim s úlohami v náročných podmienkach, ktoré im on sám zadáva. Ak však svoje povinnosti nesplnia podľa jeho očakávaní, uberie im z odmeny v podobe získaných mincí.

Tento sympaťák prijal pozvanie do relácie Throwback Thursday, ktorá sa nakrúcala práve v priestoroch farmárskej stodoly. Aj keby možno všetci čakali, že skúsenosti nabral počas celého života na dedine, kde vyrastal, nie je to pravda. Ako sám povedal, je typické bratislavské dieťa. „Keď malo štyri roky, stretlo živú kravu a odvtedy snívalo o krave,“ povedal s úsmevom.

V rozhovore prezradil veci, ktoré o ňom zrejme netušili ani tí najvernejší fanúšikovia reality šou Farma. Jednou z nich napríklad je, že jeho firma dokonca dvakrát dodala strechu na Bratislavský hrad. „Stál som na korunovačnej veži, držal som sa hromozvodu, a to som si vychutnal,“ povedal.

Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete, ako si v 35 rokoch splnil sen.

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Carolinou Fry, Markom Dannom či Jakubom Horákom, nájdete ich v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza