04. 11. 2019 08:00 | lch

Z generálneho riaditeľa obyčajný brigádnik: Ako sa k nemu postavia zamestnanci?

V prvej epizóde Utajeného šéfa sa diváci môžu pozrieť do zákulisia banskobystrického pivovaru Urpiner.

Nakrúcanie relácie Utajený šéf
Nakrúcanie relácie Utajený šéf Foto: TV Markíza

Pivovar terajší majitelia zachránili pred krachom a dostali ho do pozície najoceňovanejšieho tuzemského výrobcu piva. Zlá povesť sprevádzala pivo aj dlhé mesiace po tom, čo sa začalo variť poctivo. Vďaka maximálnemu nasadeniu majiteľov, ktorí vo firme doslova spávali, sa Urpiner vrátil ku klasickým technológiám varenia piva a žne jeden úspech za druhým.

Prvým šéfom, ktorý sa objaví na televíznej obrazovke, je Branislav Cvik, spolumajiteľ pivovaru. Na Branislava čaká ťažká úloha, na pár dní bude musieť zabudnúť na svoju vedúcu pozíciu vo firme. Do niekoľkých prevádzok firmy nastúpi ako brigádnik Tomáš Chrenák, sprevádzať ho budú kamery, ktoré údajne nakrúcajú dokument o nezamestnaných. My však vieme, že sa netočí žiadny dokument, ale reality šou Utajený šéf!

Spolumajiteľ pivovaru Urpiner by chcel zistiť, či veľké investície do konkrétnych prevádzok firmy majú svoj význam, čo si myslia jeho zamestnanci o výrobných procesoch, a či úkony, ktoré vykonávajú, robia z vlastného presvedčenia, alebo preto, že to majú nakázané. Počas týždňa svojho utajeného pôsobenia vo vlastnej firme to všetko zistí.

Sledujte prvú epizódu novej šou Šéf v utajení v utorok, 12.novembra!

 

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza