15. 01. 2020 10:15 | zv

Vaše hlasy sú zrátené: Toto je kráľovná Plesu v opere 2020!

Pozrite si, ktorá z týchto dám sa nakoniec stala kráľovnou.

Móda z Plesu v opere
Móda z Plesu v opere Foto: Ples v opere

Jubilejný dvadsiaty ročník Plesu v opere je už za nami. V historickej budove SND sa v sobotu 11. januára večer symbolicky otvorila plesová sezóna na Slovensku.

Pozvané páry si nielenže užili nezabudnuteľnú atmosféru, no svojou prítomnosťou na plese najmä podporili jeho dobročinný rozmer.

Ako to už býva, pohľady ľudí sa aj tentoraz sústredili najmä na prítomné dámy a ich róby. Dvadsiaty ročník bol plný debutantiek v bielom. Vy ste od nedele hlasovali za kráľovnú Plese v opere 2020 a rozhodli ste.

3. Monika Hilmerová

Na treťom mieste sa v našej ankete umiestnila slovenská herečka a hviezda seriálu Oteckovia Monika Hilmerová, ktorá na plese zažiarila v romantickej róbe bledomodrej farby.

Monika-Hilmerova-herecka.jpg
Foto: Ples v opere
 

2. Zlatica Švajdová Puškárová

Dlhoročná markizácka moderátorka patrí vždy medzi najlepšie oblečené dámy Plesu v opere. Ani tento rok to nebolo inak. V našej ankete na základe vašich hlasov skončila na druhom mieste.

Zlatica-Svajdova-Puskarova-moderatorka.jpg
Foto: Ples v opere
 

1. Ivana Gáborík

Kráľovnou Plesu v opere 2020 sa vďaka vám stala nádherná budúca mamina Ivana Gáborík. Spolu s manželom boli na dobročinnom prestížnom plese prvýkrát, a preto ako debutantka zvolila bielu farbu šiat. Podnikateľka v oblasti módy a bývalá tanečnica si naozaj získala vaše srdcia.

Ivana-Gaborikova-tanecnica.jpg
Foto: Ples v opere
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza