19. 03. 2020 09:40 | markiza.sk

Oliver Andrásy sa ozval z karantény: Obrovská kritika ľudí na jeho názory

Humorista diskutoval s fanúšikmi na aktuálnu situáciu, no s pochopením sa nestretol.

Oliver Andrásy
Oliver Andrásy Foto: Profimedia.sk

Oliver Andrásy je po tom, čo uviazol na talianskej výletnej lodi (článok nájdete TU), doma. Humorista je spolu s manželkou v domácej karanténe a podľa jeho slov do konca marca nevystrčia ani nos z domu a v priebehu pár dní by ich mali otestovať na nový koronavírus.

Fanúšikovia mali o exmarkizáka strach, a preto sledovali, či sa im ozve na sociálnej sieti. Tam je pán Andrásy v posledných dňoch naozaj aktívny, no s jeho názormi sa podľa komentárov stotožňuje len málokto. Humorista totiž otvorene kritizuje mnohé nariadenia, ktoré na Slovensku zaviedli v ťažkých časoch šírenia sa nového koronavírusu.

Najviac reakcií vyvolal jeho status o tom, že prosí svojich kolegov - moderátorov, aby nebláznili a pri moderovaní v televízii nenosili rúška. „Vyzerá to príšerne a to už nehovorím o tom, že ja im vôbec nerozumiem, lebo nevidím na ústa. V teréne s cudzími ľuďmi, dajme tomu, ale v štúdiu nie," napísal na Facebooku.

Ľudia na tento názor okamžite reagovali a v komentároch si mnohí servítky pred ústa nedávali. Toto sú niektoré z reakcií:
„To preto, aby išli bežným ľuďom príkladom."
„Ak vám ešte aj v tejto situácii záleží na tom, že či moderátor vyzerá "dobre", tak ste mysľou asi ešte na dovolenke, resp. v čase, keď ste sa na ňu len pripravovali."
„Vy nemáte rodinu? Čím viac ľudí bude vyzerať podľa vás hrozne, tým menej infekcie bude." „Ľudí treba navigovať a vy by ste ako verejne známa osoba mali ísť príkladom a nie stále pridávať kadejaké hejty vo všetkým a všetkému."

Zdroj: Facebook/OliverAndrasy

Rovnako sa nestretol s pochopením ani jeho posledný príspevok, v ktorom píše, že sa mu postup "zachrániť čo najviac ľudských životov a snažiť sa o to, aby ekonomika úplne neskolabovala" nezdá správny. Podľa neho by to malo byť naopak - "zachrániť ekonomiku a snažiť sa, aby pri tom zomrelo čo najmenej ľudí."

Aké reakcie vyvolal tento názor, si prečítajte pod jeho príspevkom.

Zdroj: Facebook/OliverAndrasy

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza