06. 08. 2020 15:30 | nb

Úprimné vyznanie Mirky Kalisovej. Slová, ktoré potrebuje počuť každá žena

Moderátorka reaguje na dôležitý deň vo svojom živote.

Miriam Kalisová
Miriam Kalisová Foto: Instagram/miriam.kalisova

Moderátorka Mirka Kalisová je hrdou maminou dcérky Mie, ktorú má s moderátorom, športovcom a bývalým modelom Martinom Šmahelom. Mia oslávila 5. augusta sedem rokov a Mirka sa s čerstvými emóciami zverila fanúšikom na Instagrame pod fotkami v objatí.

„Tí, čo ma poznáte, viete, že nie som ten typ matky, ktorá by sa celá obetovala iba dieťaťu. Je pre mňa veľmi dôležité byť aj ženou so všetkým, čo k tomu patrí. Som partnerka, kamoška, kolegyňa, divožienka, víla s kvetmi vo vlasoch, čo behá bosá po lúke, uletené strelené dievča, keď treba. Bylinkárka, mastičkárka, maliarka, podnikateľka, toto všetko som a oveľa viac," píše Mirka, ktorej slová často potešia mnohé ženy a najmä maminy. Tie z jej príspevkov čerpajú inšpiráciu.

TIP NA ČLÁNOK: Mirka Kalisová podľahla novej vášni. Do jej tajov ju zasväcuje priateľ

„Príchod tejto zázračnej bytosti pre mňa neznamenal, že sa môj život obmedzil len na "som mama". Som všetko,čo si ráno zmyslím, že chcem byť a som šťastná, že táto krehká a zároveň energická malá žienka so silou hurikánu, je v mojom živote a kráča po mojom boku. Je tak sladká, no ostrá zároveň. Niekedy mám pocit, že sa dívam do zrkadla a je to skvelé. Ďakujem Bohu, že mi doprial byť mamou. Práve tieto dni si stále viac uvedomujem, čo sa to za tých 7 rokovv mojom živote vlastne udialo. Vyrobila som človeka, moje telo je dokonalý chrám, ktorý dokázal vytvoriť dokonalé dielo," dodáva hrá mamina ku krásnym záberom plným emócií.

Zdroj: Instagram/miriam.kalisova

TIP NA ČLÁNOK: Moderátor šokoval priznanám. Boj s onkologickým ochorením

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza