22. 10. 2020 15:30 | kf

Veľký životný krok Maroša Molnára: Podarilo sa mu šokovať aj manželku!

Najznámejší tréner sa zahrával s touto myšlienkou už dlhé roky.

Maroš s manželkou
Maroš s manželkou Foto: Instagram/maros_molnar

Maroš Molnár vie ako získať pozornosť. Sympatický osobný tréner si získal srdcia ľudí už počas natáčania Extrémnych premien. Práve vďaka nim sa mu podarilo zmeniť životy mnohých ľudí. O to sa pokúša aj naďalej, ale v inom smere.

 

Maroš si splnil dlhoročný sen

Maroš sa už dlhé roky pohrával s myšlienkou, že by napísal knihu. On sám sa ale nepovažuje sa spisovateľa, preto bez pomoci by sa mu to nepodarilo. Vďaka náhodnému stretnutiu sa mu splnil sen a má na konte svoju prvú knižku. Okrem cvikov tam fanúšikovia nájdu aj veľa detailov z jeho súkromného života a hoci jeho manželka vie o ňom naozaj všetko, podarilo sa mu jednou vecou prekvapiť aj samotnú Zuzanu.

zdroj: Instagram/buxsk

Maroš Molnár, Lucia Pastierová Čarná: Gauč alebo šťastie

Kondičného trénera Maroša Molnára pozná celé Slovensko z televíznych obrazoviek, kde v relácii Extrémne premeny pomáhal chudnúť obéznym ženám aj mužom. Teraz prichádza s motivačnou knihou Gauč alebo šťastie, aby pohodlných postavil z gaučov, kde uvelebení čakajú na zázrak, a umožnil im nájsť skutočné šťastie v zdravšom životnom štýle. Maroš svojím nasadením, príbehom a sériou účinných cvičení inšpiruje a odovzdáva skúsenosti, nadobudnuté rokmi, ktoré strávil s profesionálnymi športovcami, ale aj trénovaním bežných klientov. V knihe sa dozviete o jeho spolupráci so slovenskými a svetovými športovými hviezdami, ale aj o detstve v Žiari nad Hronom či o krásnom vzťahu s manželkou Zuzanou. Nájdete v nej aj viac ako stopäťdesiat cvikov, ktoré sa môžete naučiť robiť správne, tak aby vás nič nebolelo a cítili ste sa fit bez ohľadu na vek či váhu. A nechýbajú stravovacie odporúčania a tipy. Nie každý má možnosť cvičiť s Marošom Molnárom naživo, ale vďaka tejto knihe môže mať každý jeho rady poruke a meniť sa deň čo deň. Tak čo si vyberiete - gauč alebo šťastie?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Markíza