30. 10. 2020 10:30 | kf

Vinczeovci na dovolenke: Takto oddychujú manželia ďaleko od domova!

Najsledovanejší slovenský šoubizový pár si užíva zaslúžený oddych.

Adela a Viktor
Adela a Viktor Foto: Profimedia

Manželia Vinczeovci sa rozhodli, že lockdown si užijú spoločne v prírode mimo Bratislavy. Slovensko ukrýva nádherné miesta, ktoré treba vidieť. Presne s takouto myšlienkou sa vydali Adela a Viktor na ich rodinnú chatu, kde sú izolovaní od každého. Ako je u nich známe, nechodia často na dovolenky, preto túto neplánovanú si cenia o to viac.

zdroj: Instagram/viktorvincze

Oddychový režim a túry po lese

Viktor prezradil na sociálnych sieťach, aké miesta už s Adelou navštívili a ako trávia spoločné chvíle. „Dnes sme prvýkrát prešli Prosiecku a Kvačiansku dolinu na Liptove (extravilán v okrese, v ktorom sme izolovaní na vlastnej chate až do plošného testovania už od času pred zákazom vychádzania). 17 kilometrov, 22 tisíc krokov, 4 a pol hodiny. Nádherné národné́ prírodné́ rezervácie v najvyššom piatom stupni ochrany,“ napísal moderátor.

TIP na článok: Veľký životný krok Maroša Molnára: Podarilo sa mu šokovať aj manželku!

Viktor je veľmi vďačný za to, že s manželkou môže byť teraz celé dni. To sa mu veru často nestáva. „Byť nonstop s manželkou je pre mňa jeden z najkvalitnejších životných časov. Krupicová kaša, mini túra v extravilánovej smrekovej monokultúre, tréning, jóga, bryndzové halušky a Televízne noviny,“ teší sa zmene prostredia Viktor.

zdroj: Instagram/viktorvincze

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza