01. 04. 2021 18:00 | markiza.sk

Dominika Richterová odkryla nepríjemnosti hereckej branže. Často s tým chce praštiť

Ako priznala, ženy to na nakrúcaní veľakrát nemajú jednoduché.

Dominika Richterová v relácii MARKÍZA BACKSTAGE
Dominika Richterová v relácii MARKÍZA BACKSTAGE Foto: Markíza

Mladá, krásna, sympatická, talentovaná. Dominika Richterová prijala pozvanie do relácie Markíza Backstage a spolu s moderátorkou Luciou Hlaváčkovou sa netradične zviezla autom a čas využili na zaujímavý rozhovor.

Dominiku poznáte vďaka megaúspešnému seriálu Susedia, v ktorom stvárňuje pojašenú Andrejku. Hoci si Dominika nemyslí, že sa s ňou vie niekto stotožniť, do postavy vnáša práve svoju pozitívnu energiu, ktorej má na rozdávanie. A práve herecké kolegyne zo sitkomu, Viki Ráková a Zuzana Tlučková, sú jej veľmi blízke.

Jej rola v Susedoch je však iba zlomok jej kariéry. Už v 18 rokoch mala za sebou prvý muzikál, keď si ju na konkurze vybral do svojho muzikálu Janek Ledecký. Vystupuje nielen v divadle v Bratislave, ale takisto v Brne a v Prahe. Začína ju to však ťahať veľmi k činohre.

V rozhovore pre MARKÍZA BACKSTAGE prezradila, že ani v tejto brandži, kedy často diváci vidia už iba samotný výsledok, to nie je ružová záhrada. „My, ženy, to sa priznám, nemáme vždy jednoduché. Je to taký zvláštny boj, aby si človek uchoval samého seba, tak keď som vychovaná k nejakým hodnotám, tak sa to snažím dodržiavať,“ povedala, pričom narážala na správanie ľudí na nakrúcaní a na niektorých režisérov, ktorí sa nie vždy pozerajú na herečky tak, ako by mali.

Sledujte novú epizódu MARKÍZA BACKSTAGE a dozviete sa napríklad aj to, čomu sa venuje Dominika v tomto neľahkom období, ako si ventiluje hlavu, aká je jej vysnívaná postava a čo plánuje urobiť, keď si všetky svoje sny naplní.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z markiza