15. 07. 2021 15:00 | kf

Končí s cvičením pre zdravotné problémy? Heidi Powell prišla s trpkou pravdou

Hoci fitneska prežíva vďaka novej láske najšťastnejšie obdobie, priznala sa, čo ju trápi.

Heidi s novým frajerom
Heidi s novým frajerom Foto: Instagram/realheidipowell
Po tréningu sa usmievali všetci
Chris a Heidi Powellovci s Marošom Molnárom
Lucia Kubisová s Chrisom a Heidi Powellovcami

Bývalá manželka jedného z najznámejších kondičných trénerov Chrisa Powella má hlavu v smútku. Hoci si bez cvičenia nevie svoj život prestaviť, lekári jej dali stopku. Talentovaná blondína prežíva zdravotné ťažkosti, o ktorých prvýkrát prehovorila na verejnosti.

Heidi sa začiatkom roka pochválila novým frajerom. Pár sa spoznal na nahrávaní podcastu, v ktorom fitneska otvorene hovorila o svojich emóciách počas rozchodu s dlhoročným partnerom Chrisom Powellom. Heidi a spisovateľ Dave Hollis sú spolu už rok a sú očividne zamilovaní až po uši.

zdroj: Instagram/realheidipowell

V nedávnom príspevku sa však Heidi priznala, že hoci sa jej v súkromnom živote darí fantasticky, má zdravotné problémy, pre ktoré musí obmedziť cvičenie. „Posledné týždne sú pre mňa dosť náročné. Vždy som bola osobou, ktorá má energiu na rozdávanie, nikdy som nemala deň voľna pre chorobu (a to ani po narodení mojich detí), zdravotné problémy, ktoré mám, mi obrátili život hore nohami,“ napísala Heidi, ktorá však uistila fanúšikov, že nemá žiadnu smrteľnú chorobu.

zdroj: Instagram/realheidipowell

Má podľa jej slov niekoľko diagnóz, pre ktoré musí spomaliť, lebo jej telo ďalej nevládze. Je však veľmi vďačná svojej láske, že stojí pri nej a že ju podporuje vo všetkom.

Chris a Heidi spolupracovali aj na slovenských Extrémnych premenách, kedy osobne prišli aj na Slovensko. Zaspomínajte si na príbehy účastníkov druhej série, kde bojovali spolu s bývalým manželským párom na TV Markíza každú nedeľu alebo na VOYO.

Komentáre ( 0)


VIAC Z markiza