20. 11. 2021 11:30 | nb

Simona z Love Islandu odhalila súkromie: V objatí muža a s novým imidžom

Priznala, že by chcela dieťa. Po šou prehodnotila svoje priority.

Simona ešte ako blondínka
Simona ešte ako blondínka Foto: Instagram/simonkabalgova95
Simona
Simona
Simona s Mishalou sa po vypadnutí stretli v Prahe.

Simona z Love Islandu síce vypadla približne v polovici šou, no diváci si ju dobre zapamätali. Podľa vlastných slov nie je hrdá na to, čo vo vile predviedla, no účasť neľutuje. Po odchode z vily čelila drsným komentárom, že je nesympatická zlatokopka a pozornosť vzbudila aj preskočením z postele od Petra k Vaškovi.

Napriek tomu, že spočiatku mohla pôsobiť svojsky, keď našla lásku, začala byť iná. Zaľúbila sa do Vildu, a keď s ním konečne utvorila pár, prišli nové bombshells. Šou tým pádom opustila a musela zabudnúť na Vildu, ktorý už plánuje budúcnosť s inou.

TIP: Prekrásna svadba: Fešák z Love Islandu sa oženil skôr, než sa šou skončila

Jednou z bývalých účastníkov vily, ktorých uvidíte v Love Island After, je práve Simona. Po šou bola dlho smutná a vstrebávala aj reakcie verejnosti. V relácii After predstavila dôležitého muža vo svojom živote. V jeho objatí sa momentálne cíti najlepšie. Ukázala tiež svoj domov, rodinu, milované psíky a nový imidž.

Simona je dnes iná žena. Vďaka šou prehodnotila priority a túži po úplne iných veciach než predtým. Stretla sa aj s Vaškom a zažila s ním nové veci.

Viac uvidíte v sobotu 20. novembra v epizóde Love Island After na VOYO!

 

TIP: Zbabelec Honza: Aicha má naňho ťažké srdce, po vypadnutí nedodržal dohodu

Sledujte Love Island Austrália od pondelka do štvrtka každý týždeň na VOYO!


VIAC Z Markíza