07. 04. 2014 15:05 | BRATISLAVA/redakcia myzeny

Prezradené mužské slabosti: Týchto 25 vecí na ženách milujú!

Ktoré z nich máte aj vy?

Bozk muža a ženy - ilustračná snímka
Bozk muža a ženy - ilustračná snímka Foto: shuterstock.com

Tentoraz nepôjde iba o krásu ženského tela. Muži na nás milujú veci, ktoré by vám iste ani nenapadli. Vieme, ktoré to sú!

Nejde o to, byť jednoducho len sexy kosť. Žena mužských snov je kombináciou niekoľkých „ingrediencií". My vám prinášame neuveriteľných 25 vecí, ktoré muži na nás ženách milujú, nech sa deje, čo sa deje! Ktorými z nich disponujete vy?

Vaše oči

Keď sa muž zadíva žene do očí, vidí viac ako iba ich krásnu farbu. Nech je akákoľvek. Vidí vás. Vidí vám do duše. Ženské oči sú nežné, citlivé a prostredníctvom nich sme také zraniteľné! Aj preto sú pre mužov doslova zrkadlom do ženskej duše.

Zmysel pre humor

Žena, s ktorou je zábava, je pre muža doslova snom! Spoločný smiech, zmysel pre humor, to je to, čo okrem iného u partnerky muži hľadajú.

Prsia

Áno, je to tak. Muži sú do nich zbláznení. Nejde však o ich veľkosť, ani tvar. Stačí im jednoducho len fakt, že ich máte. Sú príjemné, mäkké, krásne... Preto sa na ne nevedia vynadívať. Nehovoriac o tom, že ho podvedome spájajú s láskou k svojej matke...

Zdravá nezávislosť

Muž túži po tom ženu ochraňovať, byť jej oporou. No niekedy sú situácie, kedy aj muž potrebuje, aby bola žena silná. Aby bola oporou jemu. Aby sa dokázala v prípade núdze zariadiť a zvládnuť aj náročnejšie úlohy. A ženy sú veľmi silné, keď chcú. Preto vaša zdravá nezávislosť mužov rajcuje.

Aj krk je pre niekoho erotogénna zóna.
Aj krk je pre niekoho erotogénna zóna. Foto: Shutterstock.com
 

Nežná jamka pri krku

Znie to možno zvláštne, ale toto miesto muži zbožňujú! Rovnako, ako aj kľúčne kosti, ktoré vytvárajú na ženskom hrudníku nádhernú líniu. Vrcholom je nežná jamôčka, ktorej sa nevedia nabažiť. Idú sa z nej zblázniť!

Schopnosť prispôsobiť sa

Muži nemajú takú schopnosť prispôsobiť sa, ako napríklad ženy. Žena dokáže počas materstva zmeniť svoje priority a inštinkty jej radia stať sa matkou, manželkou a oporou celej rodine. Nehovoriac o tom, ako sa dokáže venovať deťom, manželovi a ešte sa starať o domácnosť. Svoj obdiv možno muži ženám nevyjadrujú dostatočne často, no práve pre túto vlastnosť nás milujú...

Ženské boky

Boky a zadok sú mužskou slabosťou. Zbožňujú ich rytmus a pohupovanie sa zo strany na stranu. Tancujte, krúťte nimi a zvádzajte ho! Presne toto na mužov totiž platí.

Váš intelekt

Aj keď si pomyslíte, že to tak nie je, muži milujú múdre ženy. Inteligentná dáma po boku je pre nich neodolateľná a sexy.

Krásne pery

Hneď po očiach na vašej tvári si muži všimnú práve krásne ženské pery. Sú mimoriadne dôležitým aspektom. Zvodné, krásne, perfektné. Už len pobozkať!

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


Rešpekt k jeho práci

Presne tak! Žena, ktorá pre jeho aktivity a prácu nemá pochopenie, nemá u chlapa šancu. Potrebuje, aby ste ho rešpektovali, brali vážne a svojím spôsobom obdivovali. Tento rešpekt je pre mužov veľmi dôležitý...

Nežný chrbát

Nie sú to iba zadok či prsia, čo na vašom tele muži zbožňujú. Tento zoznam dopĺňa aj línia vášho chrbta či ramená. Takže ak si ľahnete na posteľ, pokojne vystavte na obdiv svoj krásny chrbát a nechajte sa už potom len bozkávať.

Schopnosť počúvať

Ženy toho nahovoria viac než muži. Preto žena, ktorá ho dokáže vypočuť a vycítiť, že sa potrebuje vyrozprávať, je pre neho sexy bohyňa! Myslite na to niekedy.

Šikovné ruky

Nežné, jemné a krásne ruky sú pre mužov neodolateľné. Nielen pre ich vzhľad, ale aj pre to, čo dokážu urobiť.

Zmysel pre spravodlivosť

Aj keď s ním nesúhlasíte, snažíte sa nájsť kompromis a nevyčítate mu staré hriechy? Potom ste pre neho absolútne sexy!

Vlasy - ilustračná snímka
Vlasy - ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com
 

Ženské vlasy

Muži väčšinou milujú ženské vlasy. Preto sa im veľmi páčia dlhovlásky, pretože je to pre nich symbol ženskosti. Či už sú rovné, kučeravé, dlhé, polodlhé alebo máte boba. To muži neriešia. Milujú, keď sa s nimi môžu hrať a jemne vám po nich prechádzať prstami. Vzrušuje ich to! Vyskúšajte ich použiť aj pri sexuálnych hrách. Určite uspejete.

Keď ste milá

Skutočne milá a ohľaduplná žena je pre nich skutočne sexy! Najmä, keď všetko zvláda s úsmevom na tvári.

Keď s ním flirtujete

Aj keď ste spolu roky, zvádzajte ho! Muži to zbožňujú. Vy ste pre nich tou najatraktívnejšou ženou na svete, preto si vás vybral! Tak si verte a využívajte to čo najčastejšie.

Vašu štedrosť

Ženy sú štedré, dokážu sa rozdať a vzdať sa posledného pre milovanú osobu. To muži vždy nedokážu. A preto nás za to milujú.

Keď ste iniciátorkou sexu VY!

Presne tak! Nenechajte všetko len na jeho pleciach. Zvádzajte ho, občas majte dvojzmyselné narážky, hrajte sa s ním. Keď začnete s iniciatívou vy, bude z vás hotový. Iniciatívna žena je pre nich sexuálna dračica.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com
 

Odhalené nohy

Muži zbožňujú aj vaše nohy. Či sú dlhé, alebo nie, sú také krásne! Oblečte si občas sukňu, bude z vás paf!

Vaša podpora

Aj keď muži často túžia mať veci pod kontrolou, niekedy potrebujú vašu pomoc. Nikdy však o ňu nepožiadajú. Preto ocenia, keď sa ponúknete sama.

Keď mu dáte priestor

Pustíte ho s chlapcami na pivo či futbal bez rečí? Tak ste pre neho super sexy! Dať mu priestor, aby bol chvíľu aj bez vás, vášmu vzťahu prospeje. A napokon, aj vám. Budete sa na vás viac tešiť.

Tolerancia v pravý čas

Muži vedia, že nie sú dokonalí. No sú radi, keď im to nepripomíname a berieme ich takých, akí sú. Za to vás bude ten váš úplne zbožňovať.

Láska k prírode a zvieratám

Väčšina žien sú v duši romantičky, ktoré milujú prechádzky, lúky, kvety, šteniatka.. Tie malé dievčatká v nás sú pre nich neodolateľné. Preto sa niekedy nechajte uniesť...

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy