Live
Sledujte NAŽIVO inauguráciu nového amerického prezidenta J. Bidena
Sledujte tu
17. 07. 2014 15:19 | OHIO/ nt

Študentke zmazali profil na Instagrame, pretože je tučná!

Vedenie sociálnej siete sa jej ospravedlnilo a účet obnovilo.

sam2tucna.jpg
sam2tucna.jpg

V spodnej bielizni a vo vyzývavých pózach sa dnes fotia tisíce dievčat po celom svete. Fotografie zverejňujú na sociálnych sieťach a dokonca majú profily nastavené tak, že to vidí celý svet a nikto sa nad tým nepohoršuje. Muži sa ešte aj radi pokochajú. 

sam1.jpg
 

Ale keď to isté urobila americká študentka Sam Newman z Ohia, tak jej Instagram zmazal účet. Stalo sa to potom, ako si pridala selfie v spodnej bielizni. Študentka je pri tele a to bolo zrejme kameňom úrazu. 

sam2.jpg
 

Dovtedy si myslela, že Instagram je miestom, kde sa môže cítiť pohodlne. Vďaka svojej odvahe mala dokonca niekoľko fanúšikov, ktorí ju sledovali. Obrátila sa tak na miestne médiá a to pomohlo. Vedenie Instagramu sa Sam ospravedlnilo s tým, že došlo k chybe: "V tomto prípade sme zle odstránili obsah a akonáhle sme na to boli upozornení, chybu sme napravili. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti."

sam3.jpg
 

Sam má svoj profil späť. "Chystám sa robiť kontroverziu vo svete, bez ohľadu na to, či Instagram spolupracuje alebo nie," povedala študentka pre NBC4 a dodala, že tuk nie je špatné slovo.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy