02. 07. 2015 16:50 | VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Najznámejšia fúzatá žena sa nechala nafotiť v svadobných šatách

Dvadsaťtriročná žena opäť posúva hranice.

fuzana3.jpg
fuzana3.jpg

O Harnaam Kaur sa popísalo už mnoho článkov. Zaujímavá je najmä preto, lebo sa za svoju hormonálnu poruchu, pre ktorú zarastá ako muž, nehanbí a hrdo sa k nej hlási. Jednoducho taká je a odmieta používať žiletku či iné depilačné nástroje. Dvadsaťtriročná žena opäť posúva hranice. 

urbanbridesmaid.com
urbanbridesmaid.com
 

Nechala sa nafotiť ako nevesta. Zapózovala pred objektívom svadobnej fotografky Louisy Coulhourst. Viac fotografií nájdete na jej stránke Urban Bridesmaid. Harnaam nazvala svojou múzou a je hrdá na to, že jej pózovala ako modelka. 

Nie vždy však bola Harnaam na seba taká hrdá. Trvalo jej dlhé roky, kým sa zmierila s tým, že má syndróm polycystických ovárií (zastavená ovulácia, neprítomnosť menštruácie, neplodnosť, ochlpenie u žien na neobvyklých partiách). Od jedenástich začala zarastať a celé dni nerobila nič iné, len sa zbavovala ochlpenia, aby mala hladkú pokožku. 

urbanbridesmaid.com
urbanbridesmaid.com
 

Samozrejme, že si na škole veľa vytrpela. Dennodenne znášala urážky od spolužiakov a pomýšľala aj nad samovraždou. "Sadla som si a rozmýšľala, ako ukončím svoj život. Potom som si povedala, že energiu, ktorú na to vykladám, radšej miniem na niečo, čo urobí môj život lepším," povedala Harnaam pre Rock N Roll Bride.
Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy