07. 12. 2015 16:30 | BRATISLAVA/ KAMzaKRASOU.sk, Gabriela

Ľúbi či neľúbi? Reč tela ho prezradí!

Zistite, či reč jeho tela hrá vo váš prospech.

shutterstock_93777649.jpg
shutterstock_93777649.jpg Foto: shutterstock.com/ ouh_desire

Ak sa naučíte pozorne sledovať reč jeho mužného tela a porozumiete jej, zistíte, či je to vážne alebo si len potrebuje niečo dokázať a vy ho môžete s predstihom ,,kopnúť do zadku." :)

Pozorne čítajte a dúfame, že vám článok vykúzli úsmev na tvári keď zistíte, že reč jeho tela hrá vo váš prospech a vy máte po boku nádejnú lásku, možno aj na celý život.

Ruka v ruke kráčame

Prechádzate sa mestom, veselo štebotáte a on vás z ničoho nič chytí za ruku? Srdce vám poskočí a ste celá bez seba. Drží vás aj pred svojimi kamarátmi, rodinou? Gratulujeme, je v tom až po uši! Možno o tom ešte ani sám nevie, no jeho telo to prezradí za neho.Toto gesto hovorí o tom, že je na vás hrdý a chce sa so svojou polovičkou pochváliť aj na verejnosti. Nech to vie celý svet! Ak náhodou ešte netvoríte oficiálny pár, verte mi, že s touto myšlienkou už určite ,,flirtuje".

Pohladí vaše vlasy

Ak mu na vás naozaj záleží, bude pozorný a sladký. Vyzdvihne vašu prirodzenú krásu, polichotí a postará sa o to, aby ste sa cítili výnimočne. Ak sa začne sústredovať na vaše nedokonalosti a detailne vás skúma, znamená to, že chce spoznať každý kúsok vášho tela, každé znamienko a záblesk vo vašich očiach. Pohladí vás po vlasoch, hrá sa s nimi. Ďalší signál, ktorým ukazuje: Som pripravený postarať sa o teba. Alebo sa len snaží prísť na to, ako je možné, že ešte včera boli vaše vlasy rovné a dnes vám už okolo tváre ,,hrajú" neposlušné kučery? :)

Otvorí vám dvere

Jeho auto zaparkuje pred vašim domom a on vystúpi len preto, aby vás privítal sladkým bozkom a otvoril dvere? Na verejnosti vám vyzlečie kabát, podrží dvere a správa sa jednoducho ako pravý gentleman. Svojou galantnosťou chce pôsobiť vo vašich očiach ako chlap na vysokej úrovni. ,,Rytier", ktorý vie, čo sa patrí.

Chytí vás okolo ramien

Ak si muž nie je istý, či chce s vami zotrvať dlhodobejšie, na verejnosti sa od vás bude držať v bezpečnej vzdialenosti. Keď však jeho ruka spočinie na vašich ramenách alebo vás jemne uchopí okolo pása, označuje svoje teritórium. Vysiela ostatným mužom upozornenie. Ruky preč! Táto vzácna ,,kvetinka" je moja.

Pobozká čelo

Hovorí sa, že bozk na čelo znamená len jednu vec. Chce vás mať navždy. Je to roztomilé gesto a ak už dosiahol túto úroveň, vyhrali ste jeho srdce. Nech ste už urobili čokoľvek, len tak ďalej, funguje to. Už len udržať iskru a bozky si budete užívať každý deň.

Snaží sa poskytnúť všetko, čo potrebujete

Nie je ti zima? Nie si hladná, smädná, nebolí ťa niečo? Venuje vám zvýšenú pozornosť, aby zistil, čo sa vám nepáči a čo naopak vyčaruje úsmev na vašej tvári? Ak to robí, je to jasné znamenie, že onedlho vysloví slovíčko na písmenko ,,L" alebo ,,M".

Urobí všetko, aby ste sa cítili príjemne

Ponúkne vám teplo svojej bundy, aby vám nebola zima? Všimol si, že sú vaše ruky často studené, a tak vám zadováži rukavičky? Ak premýšľa o tom, či sa cítite komfortne, záleží mu na vás. Zabezpečiť príkladnú starostlivosť je jeho hlavným cieľom.

Osobný strážca

Je jednoduché povedať: ,,Ahoj, a teraz už môžeš odísť aj sama." To hádam nie! Vystúpi zo svojho auta, prejde tých pár krokov k vášmu vchodu, len aby sa ubezpečil, že sa vám nemôže nič stať? Tak to má byť. Chce stráviť každú chvíľu vo vašej blízkosti, pretože sa vás nedokáže nabažiť? Výborne, dámy, máte jeho plnú pozornosť.

Ponúkne pomocnú ruku

Ponúkne vám ruku, akoby ste boli Popoluška, ktorá práve zoskakuje zo svojho koča? Znamená to, že vás vníma ako kráľovnú. Chce sa presvedčiť, že ste v bezpečí a urobiť váš život o niečo jednoduchší. Je to spôsob, akým vyjadruje: ,,milujem ťa a budem ťa chrániť." Ak ponúkne ruku, pravdepodobne chce poskytnúť viac. Princ ,,klope na dvere vášho srdca". Je na vás, či ich otvoríte.

Pozerá vám priamo do očí

Gestá sú spôsob komunikácie. Ak nedôverujete, očnému kontaktu sa vyhýbate. Je to veľmi silný spôsob, ako sa s niekým spojiť a preukázať mu lásku. Venujte pozornosť spôsobu, akým sa na vás pozerá. Oči sú zrkadlom do duše. Svoje pocity často nedokážeme vyjadriť slovami, no náš pohľad to vyjadrí za nás. Ak sa vyhýba očnému kontaktu, niečo nie je v poriadku. Pozrite sa do jeho očí a uvidíte, čo vaša duša ,,počuje".

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z My ženy